Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власовка ауылдық округі Безлесное ауылының көшесін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы Власовка ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 7310 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Власовка ауылдық округі Безлесное ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власовка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власовка ауылдық округі Безлесное ауылының Ленин көшесі Виталия Лизун көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власовка ауылдық округінің әкімі Е. Витковская

О переименовании улицы села Безлесное Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2021 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 апреля 2021 года за № 7310
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение населения селаБезлесное Власовского сельского округа, на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года, аким Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. В селе Безлесное Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области улицу Ленина переименовать на улицу Виталия Лизуна.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Власовского сельского округа Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Е. Витковская