Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Сырымбет ауылының Совхозная көшесін Достық көшесіне қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Сырымбет аулдық округі әкімінің 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 сәуірде № 7349 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14- бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына, Сырымбет халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы ономастикалық комиссиясының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Сырымбет ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Сырымбет ауылдық округі Сырымбет ауылының Совхозная көшесінің атауы Достық көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырымбет ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
Д. Сулейменов

О переименовании улицы Совхозной в улицу Достық в селе Сырымбет Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Сырымбетского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 23 апреля 2021 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2021 года № 7349
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Сырымбет, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, исполняющий обязанности акима Сырымбетского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Совхозная в улицу Достық в селе Сырымбет Сырымбетского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности акима
Сырымбетского сельского округа
Д. Сулейменов