2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Тахтаброд ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 72-13 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 қаңтарда № 6933 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімінің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Тахтаброд ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 705,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 825,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 530 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 84 349,5 мың теңге;
2) шығындар – 92 868,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -163,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 163,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 18.03.2021 № 3-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.04.2021 № 4-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.07.2021 № 7-4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 06.12.2021 № 12-16 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған ауылдық округтің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне сәйкес, мынадай салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатындығы белгіленсін:
1) ауылдың аумағында мемлекеттік кіріс органдарында тіркеу есебіне қою кезінде мәлімделген:
дара кәсіпкер, жекеше нотариус, жеке сот орындаушысы, адвокат, кәсіпқой медиатор үшін – тұрған жерінен;
қалған жеке тұлғалар үшін – тұрғылықты жері орналасқан жеке тұлғалар дербес салық салуға жататын кірістер бойынша жеке табыс салығынан;

Об утверждении бюджета Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 72-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 января 2021 года № 6933.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 705,2 тысячи тенге:
налоговые поступления – 7 825,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 530 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 84 349,5 тысяч тенге;
2) затраты – 92 868,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -163,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163,4 тысячи тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 163,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18.03.2021 № 3-2 (вводится в действие с 01.01.2021); от 29.04.2021 № 4-7 (вводится в действие с 01.01.2021); от 22.07.2021 № 7-4 (вводится в действие с 01.01.2021); от 06.12.2021 № 12-16 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы бюджета сельского округа на 2021 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
1) индивидуального подоходного налога по доходам, подлежащим обложению самостоятельно физическими лицами, у которых на территории села расположено заявленное при постановке на регистрационный учет в органе государственных доходов:
место нахождения - для индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката, профессионального медиатора;
место жительства - для остальных физических лиц;

2) ауылдық округтің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықтан;
3) ауылдың аумағындағы жер учаскелері бойынша жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығынан;
4) мыналардан:
тұрғылықты жері ауылдың аумағындағы жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері ауылдың аумағында орналасқан заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығынан.
3. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенциялар көлемі 13 582 мың теңгені құрайды.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының сессиясының төрағасы
И. Шаймерденов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының хатшысы
Е. Адильбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихаты

2) налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории сельского округа;
3) земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц по земельным участкам, находящимся на территории села;
4) налога на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории села;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории села.
3. Объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельского округа, составляет 13 582 тысячи тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
И. Шаймерденов
Секретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение 1 к решению
Маслихат района имени
Габита Мусрепова Северо-
Казахстанской области

2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 72-13 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Тахтаброд ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 18.03.2021 № 3-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.04.2021 № 4-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.07.2021 № 7-4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 06.12.2021 № 12-16 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)

от 8 января 2021 года
№ 72-13
Бюджет на 2021 год Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18.03.2021 № 3-2 (вводится в действие с 01.01.2021); от 29.04.2021 № 4-7 (вводится в действие с 01.01.2021); от 22.07.2021 № 7-4 (вводится в действие с 01.01.2021); от 06.12.2021 № 12-16 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)