Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 20 қарашадағы № 15-4 "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 18 наурыздағы № 3-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 7194 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, 7-бабына, 11-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2017 жылғы 20 қарашадағы № 15-4 шешіміне (2017 жылғы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4408 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
Андреев ауылдық округінде реттік нөмірі 2 - жол алып тасталсын;
Ломоносов ауылдық округінде реттік нөмірі 23 - жол алып тасталсын;
Чистопол ауылдық округінде реттік нөмірі 57 - жол алып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының сессиясының төрағасы
А. Кенжебеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының хатшысы
Е. Адильбеков

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 ноября 2017 года № 15-4 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18 марта 2021 года № 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 марта 2021 года № 7194
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6, статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 20 ноября 2017 года № 15-4 (опубликовано 12 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4408) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в Андреевском сельском округе строку, порядковый номер - 2 исключить;
в Ломоносовском сельском округе строку, порядковый номер - 23 исключить;
в Чистопольском сельском округе строку, порядковый номер - 57 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
А. Кенжебеков
Секретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков