Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Бірлік ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 наурыздағы № 05 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 наурызда № 7171 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына сәйкес, Бірлік ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Бірлік ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылындағы келесі көшелер қайта аталсын:
Ленин көшесі Арасан көшесіне;
Совет көшесі Достық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бірлік ауылдық округінің әкімі А. Аржикеев

О переименовании улиц в селе Бирлик Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо - Казахстанской области
Решение акима Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 15 марта 2021 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 марта 2021 года № 7177
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Бирлик, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, аким Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Бирлик Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области:
улицу Ленина на улицу Арасан;
улицу Советская на улицу Достық.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Бирликского сельского округа А. Аржикеев