Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Чернобаевка ауылындағы Ленин көшесі Шарық көшесі деп қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 сәуірде № 7233 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Чернобаевка ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Рузаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Чернобаевка ауылындағы Ленин көшесі Шарық көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рузаев ауылдық округінің әкімі Н. Алгожин

О переименовании улицы Ленина в улицу Шарық в селе Чернобаевка района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2021 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 апреля 2021 года № 7233
В соответствии c подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Чернобаевка, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, аким Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина в улицу Шарық в селе Чернобаевка района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Рузаевского сельского округа Н. Алгожин