2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/396 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 қаңтарда № 6976 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімінің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1-бабына, 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 794 мың теңге:
салықтық түсімдер - 3 105 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 689 мың теңге;
2) шығындар – 25 305 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 511 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 511 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 511 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/51 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) 03.12.2021 № 13/125 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
1-1. Николаевка ауылдық округі бюджетінде шығындар қаржылық жылдың басына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 511 мың теңге сомада 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/51 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-2. 2021 жылға арналған Николаевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлемін арттыруға.

Об утверждении бюджета Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 58/396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 января 2021 года № 6976.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 794 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 105 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 689 тысяч тенге;
2) затраты – 25 305 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 511 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 511 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 511 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/51 (вводится в действие с 01.01.2021); 03.12.2021 № 13/125 (вводится в действие с 01.01.2021).
1-1. Предусмотреть в бюджете Николаевского сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложивщихся на начало финансового года в сумме 511 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/51 (вводится в действие с 01.01.2021).
1-2. Предусмотреть в бюджете Николаевского сельского округа на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета, в том числе:
на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.

Облыстық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 03.12.2021 № 13/125 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Николаевка ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес құрылатындығы белгіленсін.
3. 2021 жылға аудандық бюджеттен Николаевка ауылдық округінің бюджетіне 14 788 мың теңге сомада бюджеттік субвенциялар көлемдері қарастырылсын.
4. 2021 жылға арналған Николаевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
жолдарды ағымдағы күтіп ұстауға;
ауылдық округтің ауылдарындағы рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға;
қоныс аударушылар үшін салынған үйлерге дуалдар (қоршаулар) дайындауға;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлемін арттыруға.
Аудандық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 03.12.2021 № 13/125 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Николаевка ауылдық округі бойынша 2021-2023 жылдарға арналған шығындар 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
6. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының мәслихаты
сессиясының төрағасы
К. Абулгазин
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының

Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Николавского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/125 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы бюджета Николаевского сельского округа на 2021 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года.
3. Предусмотреть на 2021 год объемы бюджетных субвенций, из районного бюджета бюджету Николаевского сельского округа в сумме 14 788 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Николаевского сельского округа на 2021 год объемы целевых трансфертов выделенных из районного бюджета, в том числе:
на текущее содержание дорог;
на ликвидацию несанкционированных свалок в селах сельского округа;
на изготовление заборов (ограждений) к построенным домам для переселенцев;
на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Есильского района Северо Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/125 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Установить расходы на 2021-2023 годы по Николаевскому сельскому округу согласно приложениям 1, 2, 3.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
К. Абулгазин
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1 к решению
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области