2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/393 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 қаңтарда № 6997 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімінің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1-бабына, 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 35 267,2 мың теңге:
салықтық түсімдер - 3 316 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 31 951,2 мың теңге;
2) шығындар - 35 997,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 730,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 730,6 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 730,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/48 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 29.11.2021 № 13/117 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. Заречный ауылдық округі бюджетінің шығындарында қаржылық жылдың басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен, аудандық бюджеттен 2020 қаржылық жылы бөлінген 1,3 мың теңге сомадағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/48 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"1-2. 2021 жылға арналған Заречный ауылдық округі бюджетінің шығындарында шұғыл шығындарға арналған жергілікті атқарушы органның резервісі есебінен іс-шараларды жүргізуге аудан бюджетінен берілетін нысаналы трансферттердің көлемдері қарастырылсын.

Об утверждении бюджета Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 58/393. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 января 2021 года № 6997.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 35 267,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 316 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 31 951,2 тысяч тенге;
2) затраты - 35 997,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 730,6тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 730,6 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 730,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/48 (вводится в действие с 01.01.2021); от 29.11.2021 № 13/117 (вводится в действие с 01.01.2021).
1-1. Предусмотреть в расходах бюджета Заречного сельского округа на 2021 год за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов выделенных в 2020 финансовом году из районного бюджета, в сумме 1,3 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/48 (вводится в действие с 01.01.2021).
1-2. Предусмотреть в расходах бюджета Заречного сельского округа на 2021 год объемы целевых трансфертов, передаваемых из районного бюджета на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные мероприятия.

Аудандық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Заречный ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Заречный ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/48 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"1-3. Заречный ауылдық округі бюджетінде шығындар қаржылық жылдың басына қалыптасқан бос қалдықтар есебінен 729,3 мың теңге сомада 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/48 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Заречный ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес құрылатындығы белгіленсін.
3. 2021 жылға аудандық бюджеттен Заречный ауылдық округінің бюджетіне 23 803 мың теңге сомада бюджеттік субвенциялар көлемі қарастырылсын.
4. 2021 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
Заречный ауылдық округінің Чириковка ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуіне;
Заречный ауылдық округінің Қарағаш ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуіне;
Заречный ауылдық округінің Чириковка ауылы мен Луговое ауылы арасындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуіне;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлемін арттыруға.
Облыстық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 29.11.2021 № 13/117 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Заречный ауылдық округі бойынша 2021-2023 жылдарға арналған шығындар 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
6. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының мәслихаты
сессиясының төрағасы
К. Абулгазин
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының

Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решениеммаслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/48 (вводится в действие с 01.01.2021).
1-3. Предусмотреть в бюджете Заречного сельского округа расходы за счет свободных остатков, сложившихся на начало финансового года в сумме 729,3 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/48 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы бюджета Заречного сельского округа на 2021 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года.
3. Предусмотреть на 2021 год объемы бюджетных субвенций, из районного бюджета бюджету Заречного сельского округа в сумме 23 803 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Заречного сельского округа на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета, в том числе:
на текущий ремонт уличного освещения в селе Чириковка Заречного сельского округа;
на текущий ремонт уличного освещения в селе Карагаш Заречного сельского округа;
на текущий ремонт уличного освещения между селом Чириковка и селом Луговое Заречного сельского округа;
на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.11.2021 № 13/117 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Установить расходы на 2021-2023 годы по Заречному сельскому округу согласно приложениям 1, 2, 3
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
К. Абулгазин
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1 к решению
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области

2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 58/393 шешіміне
1 - қосымша
2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/48 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 29.11.2021 № 13/117 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші
сыныбы
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1) Кірістер
35 267,2
1
Салықтық түсімдер

от 8 января 2021 года
№ 58/393
Бюджет Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/48 (вводится в действие с 01.01.2021); от 29.11.2021 № 13/117 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1) Доходы
35 267,2
1
Налоговые поступления