2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/391 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 7013 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 7-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1-бабына, 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 39 445,2 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4 165 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 35 280,2 мың теңге;
1) шығындар - 42 562 мың теңге;
2) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 3 116,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 116,8 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 116,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/46 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 29.11.2021 № 13/115 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. Волошинка ауылдық округі бюджетінде шығындар қаржылық жылдың басына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 3 116,8 мың теңге сомада 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/46 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Волошинка ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес құрылатындығы белгіленсін.

Об утверждении бюджета Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 58/391. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 января 2021 года № 7013.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 7 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 39 445,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 165 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 35 280,2тысяч тенге;
2) затраты - 42 562 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 3 116,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 116,8 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 116,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района СевероКазахстанской области от 21.04.2021 № 6/46 (вводится в действие с 01.01.2021); от 29.11.2021 № 13/115 (вводится в действие с 01.01.2021).
1-1. Предусмотреть в бюджете Волошинского сельского округа расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 3 116,8 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/46 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы бюджета Волошинского сельского округа на 2021 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года.

3. 2021 жылға аудандық бюджеттен Волошинка ауылдық округінің бюджетіне 13 748 мың теңге сомада бюджеттік субвенциялар көлемдері қарастырылсын.
4. 2021 жылға арналған Волошинка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
Волошинка ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуіне;
Ивано-Петровка ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуіне;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлемін арттыруға.
Облыстық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 29.11.2021 № 13/115 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
ауылдық округ ауылдарындағы рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға;
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде, Волошинка ауылын аббаттандыру мәселелерін шешуді іске асыруға;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлемін арттыруға.
Аудандық бюджеттен аталған ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 29.11.2021 № 13/115 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Волошинка ауылдық округі бойынша 2021-2023 жылдарға арналған шығындар 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
7. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты сессиясының төрағасы К. Абулгазин
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының

3. Предусмотреть на 2021 год объемы бюджетных субвенций, из районного бюджета бюджету Волошинского сельского округа в сумме 13 748 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета, в том числе:
на текущий ремонт уличного освещения села Волошинка;
на текущий ремонт уличного освещения села Ивано-Петровка;
на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.11.2021 № 13/115 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Предусмотреть в бюджете Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета, в том числе:
на ликвидацию несанкционированных свалок в селах сельского округа;
на реализацию решения вопросов обустройства села Волошинка в рамках Государственной программы развитие регионов до 2025 года;
на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.11.2021 № 13/115 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Установить расходы на 2021-2023 годы по Волошинского сельскому округу согласно приложениям 1, 2, 3.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
К. Абулгазин
Секретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области