Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58/381 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 29 шілдедегі № 9/87 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 тамызда № 23879 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58/381 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6885 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 180 923,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 513 888 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 674 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 245 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 635 116,5 мың теңге;
2) шығындар – 6 281 975,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 69 975 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 109 387 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 412 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 171 026,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171 026,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 109 387 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39 412 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 101 051,7 мың теңге.";
11 тармақтың 4) тармақшасында "жұмыс берушілерге жәрдемақы" жолы алынып тасталсын;
11 тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7) Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының нысаналы трансферттері есебінен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды жүзеге асыруға:
Явленка ауылында терезе блоктарын ауыстыру және ғимараттың қасбетін керамогранитпен жабумен Мәдениет үйі ғимаратының күрделі жөндеуіне;
Амангелді ауылында жарықтандырумен кентішілік жолдардың орташа жөндеуіне;
Петровка ауылында жарықтандырумен кентішілік жолдардың орташа жөндеуіне;
Явленка ауылындағы кентішілік жолдардың орташа жөндеуіне;
Есіл ауданының Корнеевка Мәдениет үйінің күрделі жөндеуіне;
Есіл ауданының Корнеевка ауылында жарықтандыруы және тратуарларымен кентішілік жолдардың орташа жөндеуіне.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 58/381 "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 июля 2021 года № 9/87. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2021 года № 23879
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 58/381 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6885) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 180 923,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 513 888 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7 674 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 245 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 635 116,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6 281 975,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 69 975 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 109 387 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 39 412 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 171 026,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 171 026,7 тысяч тенге:
поступление займов - 109 387 тысяч тенге;
погашение займов - 39 412 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 101 051,7 тысяч тенге.";
в подпункте 4) пункта 11 строку "субсидии работодателям" исключить;
подпункт 7) пункта 11 изложить в новой редакции:
"7) На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
на капитальный ремонт здания Дома культуры с заменой оконных блоков и облицовкой фасада здания керамогранитом села Явленка;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селе Амангельдинское;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селе Петровка;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Явленка;
на капитальный ремонт Корнеевского Дома Культуры Есильского района;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением и тротуарами в селе Корнеевка Есильского района.";

11 тармақ 8), 9), 10) тармақшалармен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"8) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының нысаналы трансферті есебінен мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық типтегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйге қызмет көрсету, уақытша орналасу ұйымдары, жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің еңбекақы төлемдерін арттыруға;
9) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының нысаналы трансферті есебінен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға:
Явленка ауылы, Коваленко көшесі, 27А мекенжайында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға;
10) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының нысаналы трансферті есебінен көлік инфрақұрылымының басым жобаларын жүзеге асыруға:
аудандық маңыздағы "Амангелді ауылына кіреберіс" КТЕS-104 автомобиль жолының орташа жөндеуіне.";
12 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "Өңірлерді дамытудың 2020-2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" № 990 қаулысымен бекітілген Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға, соның ішінде:
Явленка ауылы, Коваленко көшесі, 27А мекенжайында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға;
Есіл ауданының Корнеевка Мәдениет үйінің күрделі жөндеуіне;
Есіл ауданының Корнеевка ауылында жарықтандыруы және тратуарларымен кентішілік жолдардың орташа жөндеуіне;
Явленка ауылында терезе блоктарын ауыстыру және ғимараттың қасбетін керамогранитпен жабумен Мәдениет үйі ғимаратының күрделі жөндеуіне;
Амангелді ауылында жарықтандырумен кентішілік жолдардың орташа жөндеуіне;
Явленка ауылындағы кентішілік жолдардың орташа жөндеуіне.";
12 тармақ 4), 5), 6), 7), 8) тармақшалармен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"4) Петровка ауылында жарықтандырумен кентішілік жолдардың орташа жөндеуіне;
5) Ильинка ауылында сумен жабдықтау жүйесінің ағымдағы жөндеуіне;
6) Заградовка ауылында орнатумен су тазарту жүйесін сатып алуға;
7) Петровка ауылында резенке жабынмен жүгіру жолағын орнатуға;
8) "9 мамыр-Жеңіс күні" күнін мерекелеуге біржолғы әлеуметтік көмек төлеміне.";
17 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"17. 2021 жылда ауылдық жерлерде азаматтық қызметкерлер болып табылатын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет облысының мамандарына қалалық жағдайларда осы қызмет түрлерін атқаратын азаматтық қызметкерлердің жалақыларымен салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлері жиырма бес пайызға ұлғаюы қарастырылсын (ескерілсін).";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

пункт 11 дополнить подпунктами 8), 9), 10) следующего содержания:
"8) на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан;
9) На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Явленка, улица Коваленко, 27 А;
10) На реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
на средний ремонт автомобильной дороги районного значения KTES-104 "Подъезд к селу Амангельдинское".";
подпункт 1) пункта 12 изложить в новой редакции:
"1) В рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 990 "Об утверждении Государственной программы развития регионов на 2020-2025 годы" на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Явленка, улица Коваленко, 27А;
на капитальный ремонт Корнеевского Дома культуры Есильского района;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением и тротуарами в селе Корнеевка Есильского района;
на капитальный ремонт здания Дома культуры с заменой оконных блоков и облицовкой фасада здания керамогранитом в селе Явленка;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селе Амангельдинское;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Явленка.";
пункт 12 дополнить подпунктами 4), 5), 6), 7), 8) следующего содержания:
"4) на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селе Петровка;
5) на текущий ремонт системы водоснабжения в селе Ильинка;
6) на приобретение системы очистки воды с монтажом в селе Заградовка;
7) на установку беговой дорожки с резиновым покрытием в селе Петровка;
8) на выплату единовременной социальной помощи к праздничному дню "9 мая - День Победы.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17.Специалистам в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, предусмотреть (учесть) в 2021 году повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

125 654
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 322,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 115
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 195
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 349
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 663,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
904 015,5
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 069
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
866 946,5
02
Қорғаныс
13 414
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 414
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 175
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 909
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 330
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
808,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
808,9
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
808,9
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
633 532
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
595 783
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
248 680
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 946
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
71 974
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31 657
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
152 464
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

125 654
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 322,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 115
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 195
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 349
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 663,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
904 015,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
37 069
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
866 946,5
02
Оборона
13 414
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 414
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 175
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 909
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 330
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
808,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
808,9
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
808,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
633 532
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
595 783
002
Программа занятости
248 680
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 946
005
Государственная адресная социальная помощь
71 974
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31 657
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
152 464
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

5 131
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
79 055
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 560
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
28 560
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
35 606
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 606
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 889
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 889
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 000
12
Көлік және коммуникация
213 487
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
213 487
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18 927
034
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
189 304
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
5 256
13
Басқалар
388 456
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
12 896
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 896
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
192 986
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
192 986
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 981,3
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
29 981,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
152 592,7
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
152 592,7
14
Борышқа қызмет көрсету
279
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
279
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

5 131
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
79 055
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 560
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
28 560
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
35 606
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства ветеринарии
35 606
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 889
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 889
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 000
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
2 000
12
Транспорт и коммуникации
213 487
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
213 487
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18 927
034
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
189 304
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
5 256
13
Прочие
388 456
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
12 896
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
12 896
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
192 986
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
192 986
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 981,3
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
29 981,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
152 592,7
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл–Ел бесігі"
152 592,7
14
Обслуживание долга
279
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
279
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета