Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 24 қазандағы № 20/103 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түсті деп танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 3 тамыздағы № 9/89 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 тамызда № 23961 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түсті деп танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 24 қазандағы № 20/103 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4364 болып тіркелді) күші жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А. Бектасова

О признании утратившим силу решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 октября 2017 года № 20/103 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 3 августа 2021 года № 9/89. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2021 года № 23961
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность" от 24 октября 2017 года № 20/103 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4364).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова