Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 1/7 "Атаулы күндер мен мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 7 қазандағы № 11/101 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қазанда № 24790 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Атаулы күндер мен мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 1/7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7108 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы
А. Бектасова

О признании утратившим силу решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 января 2021 года № 1/7 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 7 октября 2021 года № 11/101. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2021 года № 24790
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" от 25 января 2021 года № 1/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7108).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова