Жамбыл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/3 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 4 мамырдағы № 4/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 7396 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106, 109-1-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемелекеттік тіркеу тізілімінде № 7062 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 171 275,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 18 362 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 152 913,1 мың теңге;
2) шығындар – 177 363,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 088 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 088 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 6 088 мың теңге.";
6-тармақ алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен кентішілік жолдарды орташа жөндеуге – 36 133 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. Ауылдық округтің шығыстары 2021 жылғы 1 қаңтарда қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен қарастырылсын, соның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Жамбылского района от 8 января 2021 года № 58/3 "Об утверждении бюджета Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 4 марта 2021 года № 4/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 марта 2021 года № 7396
В соответствии со статьями 104, 106, 109-1 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении бюджета Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 58/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7062) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 171 275,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 362 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 152 913,1 тысяч тенге;
2) затраты – 177 363,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 088 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 088 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 088 тысяч тенге.";
пункт 6 исключить;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета на средний ремонт внутрипоселковых дорог – 36 133 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть расходы бюджета сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2021 года, в том числе:

1) Пресновка ауылында жастар саябағын жайластыруға – 4 131 мың теңге;
2) қоқысты шығаруға – 600 мың теңге;
3) қоқыс жәшіктерін әзірлеу үшін – 757 мың теңге;
4) қоқыс тастайтын жерді үймелеуге – 600 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес шешім 4 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
В. Волков
Жамбыл ауданы мәслихатының хатшысы Л. Топорова
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы мәслихатының

1) 4 131 тысяч тенге – на обустройство сквера для молодежи в селе Пресновка;
2) 600 тысяч тенге – на вывоз мусора;
3) 757 тысяч тенге – на изготовление урн для мусора;
4) 600 тысяч тенге – на буртовку свалок.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
решение дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата
Жамбылского района
В. Волков
Секретарь маслихата Жамбылского района Л. Топорова
Приложение 1 к решению
маслихата Жамбылского района
Северо-Казахстанской области