Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 60/1 "2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 наурыздағы № 3/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 наурызда № 7152 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 60/1 шешіміне (2021 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6881 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 235 246 мың теңге:
салықтық түсімдер – 866 419 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 044 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 065 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 341 718 мың теңге;
2) шығындар – 6 446 491,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 177 824 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 240 652 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 62 828 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -389 069,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 389 069,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 240 652 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 62 828 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 211 245,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтістүк Қазақстан облысы Қызылжар аудандық
мәслихаты сессиясының төрайымы
К. Бондарь
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Елеусизов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 60/1 "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 4 марта 2021 года № 3/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 марта 2021 года № 7152
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 60/1 (опубликовано 8 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6881) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 235 246 тысяч тенге:
налоговые поступления – 866 419 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 044 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 065 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 341 718 тысяч тенге;
2) затраты – 6 446 491,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 177 824 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 240 652 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 62 828 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -389 069,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 389 069,1 тысяч тенге:
поступление займов – 240 652 тысяч тенге;
погашение займов – 62 828 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 211 245,1 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Кызылжарского районного
маслихата Северо-Казахстанской области
К. Бондарь
Секретарь Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Ж. Елеусизов
Приложение к решению
Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области

11 430
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
374 602,8
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 583
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
244 019,8
02
Қорғаныс
38 655
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
38 655
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8 455
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
28 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 200
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
636 489
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92 283
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
92 283
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
240320
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30 976
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
603
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
143 207
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 066
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46 197
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясаттыіске асыру жөніндегі қызметтер
29 013
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 155
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
46 669
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
546 841
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
320 495
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
50 295
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
8 400
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
261 800
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
40 300
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
29 850
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

11 430
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
374 602,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
30 583
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
244 019,8
02
Оборона
38 655
122
Аппарат акима района (города областного значения)
38 655
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 455
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
28 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 200
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
636 489
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92 283
005
Государственная адресная социальная помощь
92 283
002
Программа занятости
240320
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30 976
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
603
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
143 207
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 066
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46 197
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29 013
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 155
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
46 669
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
546 841
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
320 495
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
50 295
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
8 400
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
261 800
013
Развитие коммунального хозяйства
40 300
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
29 850
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

156 196
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
216 569,5
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
55 910
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
53 090
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спортжарыстарына қатысуы
2 820
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
61 608
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
57 949
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
3 659
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
18 500
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
18 500
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
59 588,5
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 366
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
18 786
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
23 436,5
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20 963
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясаттыіске асыру жөніндегі қызметтер
13 367
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7 596
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
109 039,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
59680,3
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
59680,3
811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
23 156
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, қәсіпкерлік және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 156
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
26 203
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 203
12
Көлік және коммуникация
55 218
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
55 218
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
55 218
13
Басқалар
150 826,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

156 196
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
216 569,5
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
55 910
003
Поддержка культурно-досуговой работы
53 090
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 820
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
61 608
006
Функционирование районных (городских) библиотек
57 949
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
3 659
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
18 500
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
18 500
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
59 588,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
17 366
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18 786
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
23 436,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20 963
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13 367
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7 596
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
109 039,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
59680,3
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
59680,3
811
Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
23 156
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии
23 156
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
26 203
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
26 203
12
Транспорт и коммуникации
55 218
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
55 218
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
55 218
13
Прочие
150 826,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)