2021-2023 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 46-8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 7070 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 142 253,1мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 976,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 137 277,1 мың теңге;
2) шығындар – 144 506,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 253,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 253,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 253,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 01.04.2021 № 3-16 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 3.07.2021 № 6-10 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.08.2021 № 8-9 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.11.2021 № 9-13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне сәйкес мынадай салық түсімдері есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) ауылдың, ауылдық округтің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
2) ауылдың аумағындағы жер учаскелері бойынша жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы;

Об утверждении бюджета Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2021-2023 годы
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 46-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 января 2021 года № 7070.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 142 253,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 976,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 137 277,1 тысяч тенге;
2) затраты – 144 506,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 253,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 253,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 253,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.04.2021 № 3-16 (вводится в действие с 01.01.2021); от 3.07.2021 № 6-10 (вводится в действие с 01.01.2021); от 26.08.2021 № 8-9 (вводится в действие с 01.01.2021); от 19.11.2021 № 9-13 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы бюджета сельского округа на 2021 год формируются в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
1) налог на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории села, сельского округа;
2) земельный налог на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц по земельным участкам, находящимся на территории села;

3) көлік құралдарына салынатын салық:
тұрғылықты жері ауылдың аумағындағы жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері ауылдың аумағында орналасқан заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы.
3. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен округ бюджетіне берілетін субвенция көлемі 9 310,0 мың теңге сомасында көзделгендігі ескерілсін.
4. . 2021 жылға арналған Қарақоға ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы трансферттер түсімі ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округтің елді мекендеріндегі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
2) Образец ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
3) Қарақоға ауылының су тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;
4) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің материалдық техникалық базасын нығайтуға.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 01.04.2021 № 3-16 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-1. Қарақоға ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қалыптасқан бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары есебінен 4-қосымшаға сәйкес шығыстар ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 01.04.2021 № 3-16 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 жылға арналған Қарақоға ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы трансферттер түсімі ескерілсін, оның ішінде:
1) Қарақоға ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
2) Қарақоға ауылында балалар ойын алаңын орнатуға;
3) Қарақоға ауылында сквер орнатуға.
4) Образец ауылындағы кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеуге;
5) Қарақоға ауылындағы Жигалов көшесін орташа жөндеуге;
6) Образец ауылының су тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;
7) Образец ауылында көпфункционалды ойын алаңын жайластыруға.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс еңгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 3.07.2021 № 6-10 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы
Г. Сагандыкова
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Абильмажинов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев
ауданының мәслихаты

3) налог на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории села;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории села.
3. Учесть, что в бюджете сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет округа в сумме 9 310,0 тысяч тенге.
4. Учесть в бюджете Каракогинского сельского округа на 2021 год поступление текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе:
1) на обеспечение функционирования автомобильных дорог населенных пунктов сельского округа;
2) на текущий ремонт уличного освещения села Образец;
3) на текущий ремонт водоразводящих сетей села Каракога;
4) на укрепление материально-технической базы коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.04.2021 № 3-16 (вводится в действие с 01.01.2021).
4-1. Учесть в бюджете Каракогинского сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся по состоянию на 1 января 2021 года согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.04.2021 № 3-16 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Учесть в бюджете Каракогинского сельского округа на 2021 год поступление текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на текущий ремонт уличного освещения в селе Каракога;
2) на устройство детской игровой площадки в селе Каракога;
3) на устройство сквера в селе Каракога.
4) на текущий ремонт внутрипоселковых дорог в селе Образец;
5) на средний ремонт улицы Жигалова в селе Каракога;
6) на текущий ремонт водоразводящих сетей села Образец;
7) на обустройство многофункциональной игровой площадки в селе Образец.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 3.07.2021 № 6-10 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
Г. Сагандыкова
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Т. Абильмажинов
Приложение 1
к решению маслихат района
Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области

2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 46-8 шешіміне
1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 01.04.2021 № 3-16 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 3.07.2021 № 6-10 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.08.2021 № 8-9 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.11.2021 № 9-13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Кірістер

от 8 января 2021 года
№ 46-8
Бюджет Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.04.2021 № 3-16 (вводится в действие с 01.01.2021); от 3.07.2021 № 6-10 (вводится в действие с 01.01.2021); от 26.08.2021 № 8-9 (вводится в действие с 01.01.2021); от 19.11.2021 № 9-13 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Доходы