2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26171 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа еңгізіледі - осы шешімнің 13-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 014 095,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 958 337,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 009,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 709,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 043 038,4 мың теңге;
2) шығындар – 9 237 907,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 301 191,6 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 315 816,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 624,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -525 004,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 525 004,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 315 816,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 624,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 223 812,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 10.03.2022 № 12-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) ; 27.05.2022 № 14-20 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 17.06.2022 № 16-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) ; 19.08.2022 № 17-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 16.11.2022 № 20-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес мынадай салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
2) аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықты қоспағанда, жеке және заңды тұлғалардың, дара кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;

Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2021 года № 10-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26171.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 014 095,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 958 337,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 009,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 709,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 043 038,4 тысяч тенге;
2) затраты – 9 237 907,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 301 191,6 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 315 816,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 624,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -525 004,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 525 004,1 тысяч тенге;
поступление займов – 315 816,2 тысяч тенге;
погашение займов – 14 624,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 223 812,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10.03.2022 № 12-1 (вводится в действие с 01.01.2022) ; от 27.05.2022 № 14-20 (вводится в действие с 01.01.2022); от 17.06.2022 № 16-1 (вводится в действие с 01.01.2022) ; от 19.08.2022 № 17-1 (вводится в действие с 01.01.2022); от 16.11.2022 № 20-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2022 год формируются
в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) социальный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом;
2) налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, за исключением налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории города районного значения, села, сельского округа;

3) бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
4) жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
5) қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
5-1) қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысуға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы;
6) көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
7) республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері мынадай салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) коммуналдық меншіктен түсетін кірістер:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
аудандық бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
ауданның коммуналдық меншігінен түсетін басқа да кірістер;
аудандық бюджетке түсетін басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Аудандық бюджеттің кірістері мынадай негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелерге бекітіп берілген мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін ақша;
2) ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
3) жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлемақы.
5. Облыстық бюджеттен және аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, ауылдық округтер бюджеттерінен берілетін трансферттер аудандық бюджетке трансферттер түсімдері болып табылады.
6. Аудандық бюджеттен берілген кредиттерді өтеуден, ауданның коммуналдық меншігіндегі мемлекеттің қаржы активтерін сатудан, ауданның жергілікті атқарушы органының қарыздарын өтеуден түсетін түсімдер аудандық бюджеттің есебіне жатқызылатындығы белгіленсін.
7. 2022 жылға арналған аудан бюджетінде аудан бюджетіне облыстық бюджеттен табысталатын субвенция көлемі 4 069 788,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8. 2022 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық округтер және Булаев қаласының бюджетіне аудандық бюджеттен табысталатын субвенция көлемі 336 279,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан Булаев қаласының Чкалов, Мұсаев көшелеріндегі жолдарды қайта жаңартуға нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.
9-1. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде облигациялық қарыздар түсімі Булаев қаласында 3 қабатты 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысына ескерілсін.

3) акцизы на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
4) плата за пользование земельными участками;
5) лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
5-1) плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности;
6) сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
7) государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.
3. Установить, что доходы районного бюджета на 2022 год формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
1) доход от коммунальной собственности:
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района, за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, сельского округа;
вознаграждения по кредитам, выданным из районного бюджета;
другие доходы от коммунальной собственности;
другие неналоговые поступления в районный бюджет.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
1) деньги от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
2) поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
3) плата за продажу права аренды земельных участков.
5. Поступлениями трансфертов в районный бюджет являются трансферты из областного бюджета и бюджетов городов районного значения, сел, сельских округов.
6. Установить, что поступления в районный бюджет зачисляются поступления от погашения выданных из районного бюджета кредитов, продажи финансовых активов государства, находящихся в коммунальной собственности района, займов местного исполнительного органа района.
7. Учесть, что в бюджете района на 2022 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района в сумме 4 069 788,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в бюджете района на 2022 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельских округов и города Булаево в сумме 336 279,0 тысяч тенге.
9. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан на реконструкцию дорог по улицам Чкалова, Мусаева города Булаево.
9-1. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление облигационных займов в рамках Государственной программы "Нурлы Жер" на строительство 3-х этажного 45-ти квартирного жилого дома в городе Булаево.

Ескерту. Шешім 9-1 –тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 27.05.2022 № 14-20 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
2) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
3) еңбек нарығын дамытуға (жалақыны ішінара субсидиялау, көшуге субсидиялар беру, жастар практикасы, тұрғын үйді жалға (жалдауға) беру және коммуналдық шығындарды өтеу, жұмыс берушінің субсидиялары, қоғамдық жұмыс, жаңа бизнес идеяларды іске асыруға қоныс аударушыларға гранттар);
4) мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
5) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
6) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
7) Александровка және Писаревка ауылдарында су тегеурінді құрылыстар алаңдарын сала отырып, бұру және тарату желілерін реконструкциялауға;
8) Новотроицкое ауылындағы тарату желілерін реконструкциялауға;
9) Мағжан Жұмабаев ауданының 0-40 километр "Булаево-Октябрьское -Конюхово-Куломзино" KTGY-11 автожолын орташа жөндеуге;
10) нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде жұмыс күші артық өңірлерден қоныс аударушылар үшін тұрғын үй сатып алуға.
11) Булаев қаласының Шоқан Уәлиханов, Мәншүк Мәметова көшелеріндегі жолдарды қайта жаңартуға.
12) Қарағанды ауылында таратушы желілер мен су құбыры құрылыстары алаңын салуға;
13) Возвышенка және Советское ауылдарында жарықтандырумен кентішілік жолдарды орташа жөндеуге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 17.06.2022 № 16-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 16.11.2022 № 20-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттер түсімі ескерілсін, оның ішінде:
1) жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің жалақысын көтеруге;

Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27.05.2022 № 14-20 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) на выплату государственной адресной социальной помощи;
2) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
3) на развитие рынка труда (частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, молодежная практика, аренда (найм) жилья и возмещение коммунальных затрат, общественная работа, гранты переселенцам на реализацию новых бизнес идей);
4) на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
5) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
6) на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
7) на реконструкцию отвода и разводящих сетей со строительством площадки водонапорных сооружений в селах Александровка и Писаревка;
8) на реконструкцию разводящих сетей в селе Новотроицкое;
9) на средний ремонт автодороги KTGY-11 "Булаево-Октябрьское-Конюхово-Куломзино" километр 0-40 района Магжана Жумабаева;
10) на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов в рамках развития продуктивной занятости.
11) на реконструкцию дорог по улицам Шокана Уалиханова, Маншук Маметовой города Булаево.
12) на строительство разводящих сетей и площадки водопроводных сооружений в селе Караганды;
13) на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селах Возвышенка и Советское.
Сноска. Пункт 10 с изменением, внесенным решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 17.06.2022 № 16-1 (вводится в действие с 01.01.2022); от 16.11.2022 № 20-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
11. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов;

2) Булаев қаласында ангар салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге;
3) Жастар және Возвышенка ауылдарының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге;
4) Булаев қаласының көшелерін орташа жөндеуге;
5) Булаев қаласында қар шығаруға;
6) Жастар ауылында көше жарығын орнатуға;
7) Полудино, Қарақоға, Ганькино, Чистовское ауылдарындағы электрмен жабдықтау желілерін ағымдағы жөндеуге.
8) Александровка ауылында су айдау құрылыстары алаңын сала отырып, бұру және тарату желілерін реконструкциялауға;
9) Писаревка ауылында су айдау құрылыстары алаңын сала отырып, бұру және тарату желілерін реконструкциялауға;
10) Новотроицк ауылындағы тарату желілерін қайта жаңартуға;
11) Булаев қаласының Чкалов, Тахир Мұсаев көшелеріндегі жолдарды қайта жаңартуға;
12) Полудино ауылындағы электрмен жабдықтау желілерін ағымдағы жөндеуге;
13) KTGY-14 "Советское-Ұзынкөл-Возвышенка" автожолын орташа жөндеуге (0-37,3 км);
14) аудандық маңызы бар KTGY-15 "Майбалық-Сейфолла-Писаревка -Қарағанды" автомобиль жолын орташа жөндеуге (43,1-66,0 км);
15) KTGY-151 "Полудино ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеуге (0-3,9 км);
16) Бинаш және Новотроицкое ауылдарының көшелерін орташа жөндеуге;
17) Қарақоға және Надежка ауылдарының көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
18) Қарақоға ауылының Мәдениет үйін күрделі жөндеуге;
19) Советское ауылының Мәдениет үйін күрделі жөндеуге.
20) Булаев қаласының көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
21) Бәйтерек ауылындағы жолдарды орташа жөндеуге;
22) Образец ауылында хоккей қорабын орнатуға;
23) Қарақоға ауылының су құбырының таратушы желілерін ағымдағы жөндеуге;
24) Образец ауылының су құбыры мұнарасын ауыстыруға;
25) Бинаш ауылындағы сумен жабдықтаудың таратушы желілерін ағымдағы жөндеуге;
26) Полудино ауылында жарықтандырумен кентішілік жолдарды орташа жөндеуге;
27) Жастар ауылында су құбыры құрылыстарының тарату желілері мен алаңдарын қайта жаңартуға;
28) Жастар ауылында 600 басқа арналған сүт-тауар фермасын сумен жабдықтаудың сыртқы желілерін салуға;
29) Мағжан ауылдық округінің тауарлы ауыл шаруашылығы өндірісінің электр желілеріне қосуға;
30) Надежка ауылындағы Калинин көшесін орташа жөндеуге;
31) Қарақоға ауылының Мәдениет үйі үшін модульдік қазандықты сатып алуға және қосуға;
32) Октябрьское ауылында су құбыры құрылыстары және тарату желілері алаңының құрылысына.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 10.03.2022 № 12-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) ; 27.05.2022 № 14-20 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) ; 19.08.2022 № 17-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2) на разработку проектной сметной документации на строительство ангара в городе Булаево;
3) на средний ремонт внутрипоселковых дорог сел Жастар и Возвышенка;
4) на средний ремонт улиц города Булаево;
5) на вывоз снега в городе Булаево;
6) на устройство уличного освещения в селе Жастар;
7) на текущий ремонт сетей электроснабжения в селах Полудино, Каракога, Ганькино, Чистовское.
8) на реконструкцию отвода и разводящих сетей со строительством площадки водонапорных сооружений в селе Александровка;
9) на реконструкцию отвода и разводящих сетей со строительством площадки водонапорных сооружений в селе Писаревка;
10) на реконструкцию разводящих сетей в селе Новотроицкое;
11) на реконструкцию дорог по улицам Чкалова, Тахира Мусаева города Булаево;
12) на текущий ремонт сетей электроснабжения в селе Полудино;
13) на средний ремонт автодороги KTGY-14 "Советское-Узынколь -Возвышенка" (0-37,3 км);
14) на средний ремонт автомобильной дороги районного значения KTGY-15 "Майбалык-Сейфолла-Писаревка-Карагандинское" (43,1-66,0 км);
15) на средний ремонт автомобильной дороги KTGY-151 "Подъезд к селу Полудино" (0-3,9 км);
16) на средний ремонт улиц сел Новотроицкое, Бинаш;
17) на текущий ремонт уличного освещения сел Каракога и Надежка;
18) на капитальный ремонт Дома культуры села Каракога;
19) на капитальный ремонт Дома культуры села Советское.
20) на текущий ремонт уличного освещения города Булаево;
21) на средний ремонт дорог в селе Бәйтерек;
22) на установку хоккейной коробки в селе Образец;
23) на текущий ремонт разводящих сетей водопровода села Каракога;
24) на замену водопроводной башни села Образец;
25) на текущий ремонт разводящих сетей водоснабжения в селе Бинаш;
26) на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селе Полудино.
27) на реконструкцию разводящих сетей и площадки водопроводных сооружений в селе Жастар;
28) на строительство наружных сетей водоснабжения молочно-товарной фермы на 600 голов в селе Жастар;
29) на присоединение к электрическим сетям товарного сельскохозяйственного производства сельского округа Магжан;
30) на средний ремонт дороги по улице Калинина в селе Надежка;
31) на приобретение и подключение модульной котельной для Дома культуры села Каракога;
32) на строительство площадки водопроводных сооружений и разводящих сетей в селе Октябрьское.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10.03.2022 № 12-1 (вводится в действие с 01.01.2022) ; от 27.05.2022 № 14-20 (вводится в действие с 01.01.2022) ; от 19.08.2022 № 17-1 (вводится в действие с 01.01.2022).

12. 2022 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 17 500 мың теңге сомасында бекітілсін.
12-1. 4-қосымшаға сәйкес 2022 жылғы 1 қаңтарда қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары мен республикалық бюджеттен берілген 2021 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудан бюджетінде шығыстар қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 12-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 10.03.2022 № 12-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының
хатшысы
Т. Абильмажинов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев
ауданы мәслихатының

12. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2022 год в сумме 17 500 тысяч тенге.
12-1. Предусмотреть в бюджете района расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся по состоянию на 1 января 2022 года и возврата неиспользованных (недоиспользованных) в 2021 году целевых трансфертов из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10.03.2022 № 12-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района
Магжана Жумабаева
Т. Абильмажинов
Приложение 1
к решению маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области

2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 10-1 шешіміне
1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 10.03.2022 № 12-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) ; 27.05.2022 № 14-20 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 17.06.2022 № 16-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) ; 19.08.2022 № 17-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; от 07.10.2022 № 19-1 (вводится в действие с 01.01.2022); 16.11.2022 № 20-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Кірістер

от 23 декабря 2021 года
№ 10-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10.03.2022 № 12-1 (вводится в действие с 01.01.2022) ; от 27.05.2022 № 14-20 (вводится в действие с 01.01.2022); от 17.06.2022 № 16-1 (вводится в действие с 01.01.2022) ; от 19.08.2022 № 17-1 (вводится в действие с 01.01.2022); от 07.10.2022 № 19-1 (вводится в действие с 01.01.2022); от 16.11.2022 № 20-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Доходы