Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 81/2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2021 жылғы 15 маусымдағы № 7/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 маусымда № 23213 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 81/2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6866 болып тіркелді) келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4515912,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 546656 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34438 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3919318,4 мың теңге;
2) шығындар – 4562049,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 740999,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 753138,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12139 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -787136,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 787136,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 753138,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12139 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46137,5 мың теңге.";
6-1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6-1. 2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының бюджетінде аудандық бюджеттен бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін:
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне 30233,9 мың теңге сомасында;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне – 3284,3 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 1000 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 3088,8 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 81/2 "Об утверждении районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 15 июня 2021 года № 7/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2021 года № 23213
Маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении районного бюджета на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 81/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6866) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4515912,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 546656 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34438 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3919318,4 тысяч тенге;
2) затраты – 4562049,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 740999,2 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 753138,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12139 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 787136,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 787136,7 тысяч тенге;
поступления займов – 753138,2 тысяч тенге;
погашение займов – 12139 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46137,5 тысяч тенге.";
пункт 6-1 изложить в новой редакции:
"6-1. Предусмотреть в бюджете Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета в бюджеты:
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Мамлютка Северо-Казахстанской области" в сумме 30233,9 тысячи тенге;
государственного учреждения "Аппарат акима Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 3284,3 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 1000 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 3088,8 тысяч тенге;

"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 3443,5 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 3736 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснознамен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне – 5000 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 4267,1 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 4585 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 3096 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 2262,5 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 17448,4 мың теңге.";
8-тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"6) 2300 мың теңге – Дубровное ауылындағы су құбырын тесу әдісімен ағымдағы жөндеуге;";
8-тармақ келесі мазмұндағы 13) тармақшасымен толықтырылсын:
"13) 3638 мың теңге - 9 мамырға біржолғы төлемдерге.";
10-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2021 жылға арналған мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек түрлері бойынша шығындар 29232,8 мың теңге сомасында 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Дубровинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 3443,5 тысячи тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 3736 тысяч тенге;
государственного учреждения "Аппарат акима Краснознаменского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 5000 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Леденевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 4267,1 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Ленинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 4585 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Становского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 3096 тысячи тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Пригородного сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 2262,5 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 17448,4 тысяч тенге.";
подпункт 6) пункта 8 изложить в новой редакции:
"6) 2300 тысяч тенге – на текущий ремонт водопровода методом прокола в селе Дубровное;";
пункт 8 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) 3638 тысяч тенге – на единовременные выплаты к 9 мая.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть расходы по видам социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан на 2021 год в сумме 29232,8 тысячи тенге, согласно приложению 4.".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.