Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 158 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 7309 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі
Р. Анбаев
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 158 Қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2018 жылғы 18 мамырдағы № 140 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4747 болып тіркелген).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 мамырдағы № 140 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 113 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5290 болып тіркелген).
3. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 мамырдағы № 140 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 26 қарашадағы № 423 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5699 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2021 года № 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 апреля 2021 года № 7309
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
Р. Анбаев
Приложение к постановлению акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2021 года № 158
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц освободившиеся из мест лишения свободы" от 18 мая 2018 года № 140 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4747).
2. Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 18 мая 2018 года № 140 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы" от 29 марта 2019 года № 113 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5290).
3. Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 18 мая 2018 года № 140 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освободившиеся из мест лишения свободы" от 26 ноября 2019 года № 423 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5699)