Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қантардағы № 437 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № 28 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 мамырда № 7417 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қантардағы № 437 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7025 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32931 мың теңге:
салықтық түсімдер - 3936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28995 мың теңге;
2) шығындар – 34070,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1139,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1139,9 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1139,9 мың теңге.";
4-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған Летовочный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Летовочный ауылдық округінің бюджетіне елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралар кешенін жүргізуге 600 мың теңге сомасында, қызметтік автокөлікті сатып алуға 6600 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 437 "Об утверждении бюджета Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 6 мая 2021 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 мая 2021 года № 7417
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2-7) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы" от 8 января 2021 года № 437 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7025) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32931 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3936 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 28995 тысяч тенге;
2) затраты – 34070,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1139,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1139,9 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1139,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Летовочного сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Летовочного сельского округа на проведение комплекса мероприятий по обеспечению санитарии населенных пунктов в сумме 600 тысяч тенге, приобретение служебного автомобиля в сумме 6600 тысяч тенге.";

мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 2021 жылға арналған Летовочный ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жылдың басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша
ауданы мәслихаты сессиясының төрағасы
А. Абдрахманова
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша
ауданы мәслихатының хатшысы
С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының

дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в бюджете Летовочного сельского округа на 2021 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
А. Абдрахманова
Секретарь маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Бекшенов
приложение 1 к решению
маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области