"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 418 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 3 тамыздағы № 70 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 тамызда № 23985 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 418 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6879 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 9542468,9 мың теңге:
салықтық түсімдер - 1208873 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 16354 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 64920 мың теңге;
трансферттер түсімі - 8252321,9 мың теңге;
2) шығындар - 9856177,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 51276 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 61257 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 9981 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -500289,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 500289,2 мың теңге:
қарыздар түсімі - 74257 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 9981 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 300708,2 теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстарында аудан бюджетінен ауылдық округтердің бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 261456,2 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Абай ауылдық округіне - 9436,5 мың теңге;
Алабота ауылдық округіне – 18600 мың теңге;
Амандық ауылдық округіне – 6157,5 мың теңге;
Большеизюм ауылдық округіне - 16623,4 мың теңге;
Донецк ауылдық округіне - 7610 мың теңге;
Драгомиров ауылдық округіне - 23644 мың теңге;
Зеленогай ауылдық округіне - 8401 мың теңге;
Келлер ауылдық округіне - 24542,1 мың теңге;
Киров ауылдық округіне - 8346 мың теңге;
Краснополян ауылдық округіне - 8954 мың теңге;
Летовочный ауылдық округіне - 7476 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 418 "Об утверждении бюджета Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 3 августа 2021 года № 70. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2021 года № 23985
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 418 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6879) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9542468,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1208873 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16354 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 64920 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8252321,9 тысяч тенге;
2) затраты – 9856177,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 51276 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 61257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9981 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -500289,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 500289,2 тысяч тенге:
поступление займов – 74257 тысяч тенге;
погашение займов – 9981 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 300708,2 тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Предусмотреть в расходах бюджета района на 2021 год целевые текущие трансферты, передаваемые из бюджета района в бюджет сельских округов в сумме 261456,2 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому сельскому округу – 9436,5 тысяч тенге;
Алаботинскому сельскому округу – 18600 тысяч тенге;
Амандыкскому сельскому округу – 6157,5 тысяч тенге;
Большеизюмовскому сельскому округу – 16623,4 тысяч тенге;
Донецкому сельскому округу – 7610 тысяч тенге;
Драгомировскому сельскому округу – 23644 тысяч тенге;
Зеленогайскому сельскому округу – 8401 тысяч тенге;
Келлеровскому сельскому округу – 24542,1 тысяч тенге;
Кировскому сельскому округу – 8346 тысяч тенге;
Краснополянскому сельскому округу – 8954 тысяч тенге,
Летовочному сельскому округу – 7476 тысяч тенге;

Мироновка ауылдық округіне - 2933,4 мың теңге;
Рощинск ауылдық округіне - 25006 мың теңге;
Теңдік ауылдық округіне - 380 мың теңге;
Тихоокеан ауылдық округіне - 6780 мың теңге;
Чермошнян ауылдық округіне - 2416,8 мың теңге;
Чкалов ауылдық округіне – 11088,8 мың теңге;
Яснополян ауылдық округіне - 13700 мың теңге;
Тайынша қаласына - 59361,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 каңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының хатшысы
С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының

Мироновскому сельскому округу – 2933,4 тысяч тенге;
Рощинскому сельскому округу – 25006 тысяч тенге;
Тендыкскому сельскому округу – 380 тысяч тенге;
Тихоокеанскому сельскому округу – 6780 тысяч тенге;
Чермошнянскому сельскому округу – 2416,8 тысяч тенге;
Чкаловскому сельскому округу – 11088,8 тысяч тенге;
Яснополянскому сельскому округу – 13700 тысяч тенге;
городу Тайынша – 59361,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Бекшенов
Приложение
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области

900
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
84494,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1200
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
175042
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
68863
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55889
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42002
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42002
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31392
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1920
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6190
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1719317
1
Тұрғын үй шаруашылығы
358900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
49500
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
49500
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
309400
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
309400
2
Коммуналдық шаруашылық
1210134
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
822831
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
22074
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
110752
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
690005
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
387303
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
387303
3
Елді-мекендерді көркейту
150283
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150283
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
150000
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу

900
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
84494,7
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1200
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
175042
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
68863
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55889
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42002
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42002
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31392
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2500
021
Капитальные расходы государственного органа
1920
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6190
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1719317
1
Жилищное хозяйство
358900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
49500
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
49500
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
309400
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
309400
2
Коммунальное хозяйство
1210134
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
822831
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
22074
028
Развитие коммунального хозяйства
110752
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
690005
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
387303
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
387303
3
Благоустройство населенных пунктов
150283
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150283
015
Освещение улиц в населенных пунктах
150000
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных