Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 ақпандағы № 50 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 446 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қарашада № 25464 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 14 февраля 2019 года № 50 "Об утверждении коэффициента зонирования учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2021 года № 446. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2021 года № 25464
Акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" 2019 жылғы 14 ақпандағы № 50 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5230 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы жолдары:

1. Внести в постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении коэффициента зонирования учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" от 14 февраля 2019 года № 50 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5230) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению строки:

реттік нөмірлері 1,2,3 жаңа редакцияда жазылсын:
"
1
1 аймақ -Тайынша қаласы жер алабының солтүстік–шығыс бөлігі
1, 95
2
2 аймақ- Тайынша қаласы жер алабының оңтүстік-шығыс бөлігі
2,05
3
3 аймақ-Тайынша қаласы жер алабының батыс бөлігі
1, 55
";
реттік нөмірлері 4, 5 алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі
Р. Анбаев

порядковые номера 1, 2, 3 изложить в новой редакции:
"
1
зона 1-северо-восточная часть земельного массива города Тайынша
1, 95
2
зона 2-юго-восточная часть земельного массива города Тайынша
2, 05
3
зона 3-западная часть земельного массива города Тайынша
1, 55
";
порядковые номера 4, 5 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
Р. Анбаев