Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 7357 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 22 қазандағы қорытындысы негізінде, Аймақ ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса берілген схемалық картаға сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылдық округінің Аймақ ауылындағы атауы жоқ көшеге Тыныштық Шәменов атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амандық ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
Ж. Жукашев
Амандық ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
2021 жылғы 27 сәуірдегі
№ 11
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылдық округінің Аймақ ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы схемалық карта

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима Амандыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2021 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 апреля 2021 года № 7357
В соответствии подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Северо-Казахстанской области от 22 октября 2019 года, с учетом мнения населения села Аймак, исполняющий обязанности акима Амандыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Аймак Амандыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области наименование Тыныштық Шәменов, согласно прилагаемой схематической карте.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Амандыкского сельского округа
Ж. Жукашев
Приложение к решению
Исполняющий обязанности акима
Амандыкского сельского округа
от 27 апреля 2021 года
№ 11
Схематическая карта о присвоении наименования безымянной улице села Аймак Амандыкского селького округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области