Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Келлер ауылдық округінің Келлеровка ауылындағы атауы жоқ көшелерге атаулар беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Келлер ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 сәуірде № 7300 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және Келлеровка ауылы тұрғындарынын пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Келлер ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса берілген схемалық картаға сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Келлер ауылдық округінің Келлеровка ауылындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
№ 1 атауы жоқ көше –Абай Құнанбаев көшесі;
№ 2 атауы жоқ көше – Мағжан Жұмабаев көшесі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Келлер ауылдық округінің әкімі Д. Ильясов
Келлер ауылдық округінің әкімі
2021 жылғы 15 сәуірдегі
№ 11 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Келлер ауылдық округінің Келлеровка ауылындағы атауы жоқ көшелерге атаулар беру туралы схемалық карта
Абай Құнанбаев
Мағжан Жұмабаев

О присвоении наименований безымянным улицам села Келлеровка Келлеровского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Келлеровского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15 апреля 2021 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2021 года № 7300
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, с учетом мнения населения села Келлеровка Тайыншинского района Северо-Казахстанской области аким Келлеровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Келлеровка Келлеровского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области согласно прилагаемой схематической карте, следующие наименования:
безымянная улица №1 – улица Абай Құнанбаев;
безымянная улица №2 – улица Мағжан Жұмабаев;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Келлеровского сельского округа Д. Ильясов
Приложение к
решению
Аким Келлеровского
сельского округа
от 15 апреля 2021 года
№ 11
Схематическая карта о присвоении наименований безымянным улицам села Келлеровка Келлеровского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Абай Құнанбаев
Мағжан Жұмабаев