Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинск ауылының Чапаева көшесінің атауын Достық көшесіне қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинск ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 ақпанда № 7131 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына сәйкес, Рощинск ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы ономастикалық комиссиясының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Рощинск ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинск ауылдық округі Рощинск ауылының Чапаева көшесінің атауы Достық көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рощинск ауылдық округінің әкімі А. Галиев

О переименовании улицы Чапаева в улицу Достық в селе Рощинское Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16 февраля 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 февраля 2021 года № 7131
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Рощинское, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, аким Рощинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Чапаева в улицу Достық в селе Рощинское Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Рощинского сельского округа А. Галиев