Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылының Комсомольская көшесінің атауын Абылай Уәлиев көшесіне қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 ақпанда № 7130 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14- бабы 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына сәйкес, Чермошнян ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы ономастикалық комиссиясының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Чермошнян ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округі Чермошнян ауылының Комсомольская көшесінің атауы Абылай Уәлиев көшесіне қайта аталсын.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Чермошнян ауылдық округінің әкімі А. Жетыбаев

О переименовании улицы Комсомольская в улицу Абылай Уәлиев в селе Чермошнянка Тайыншинского района Северо - Казахстанской области
Решение акима Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16 февраля 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 февраля 2021 года № 7130
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Чермошнянка, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, аким Чермошнянского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Комсомольскую в улицу Абылай Уәлиев в селе Чермошнянка Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Чермошнянского сельского округа А. Жетыбаев