Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 50/4 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы"
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 тамыздағы № 5/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 18 тамызда № 24032 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 50/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6863 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы А. Асанова

О признании утратившим силу решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 50/4 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 августа 2021 года № 5/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2021 года № 24032
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Тимирязевский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" от 23 декабря 2020 года № 50/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6863).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата А. Асанова