Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 51/1 "2021-2023 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 8/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25651 болып тіркелді
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 51/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6875 болып тіркелген) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 833 527,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 336 270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 961,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 602 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 485 693,3 мың теңге;
2) шығындар – 4 859 800,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24 476 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 38 045,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 569,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 6 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 56 749,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56 749,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 38 045,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 569,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 273,1 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық бюджетте 2021 жылға арналған республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 1 934 025,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде есепке алынсын:
1) 7 406 мың теңге – Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға, оның ішінде:
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға 2 251 мың теңге сомасында;
техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге 807 мың теңге сомасында;
протездік-ортопедиялық құралдарға 1 057 мың теңге сомасында;
сурдотехникалық құралдарға 268 мың теңге сомасында;
тифлотехникалық құралдарға 1 665 мың теңге сомасында;
арнаулы жүріп-тұру құралдарына 626 мың теңге сомасында;
санаториялық-курорттық емделуге 732 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 51/1 "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2021-2023 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 ноября 2021 года № 8/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25651
Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 51/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6875) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 833 527,1 тысяча тенге:
налоговые поступления – 336 270 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 961,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 602 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4 485 693,3 тысячи тенге;
2) затраты – 4 859 800,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 476 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 38 045,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 569,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 6 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 56 749,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56 749,1 тысяча тенге:
поступление займов – 38045,5 тысяч тенге;
погашение займов – 13 569,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 273,1 тысяча тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан в сумме 1 934 025,8 тысяч тенге в следующих размерах:
1) 7 406 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан, в том числе:
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами в сумме 2 251 тысяча тенге;
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств в сумме 807 тысяч тенге;
на протезно-ортопедические средства в сумме 1 057 тысяч тенге;
на сурдотехнические средства в сумме 268 тысяч тенге;
на тифлотехнические средства в сумме 1 665 тысяч тенге;
на специальные средства передвижения в сумме 626 тысяч тенге;
на санаторно-курортное лечение в сумме 732 тысячи тенге;

2) 2 529,7 мың теңге – кепілдендірілген әлеуметтік пакетке;
3) 16 266,1 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
4) 6 168 мың теңге – мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге;
5) 93 362 мың теңге – еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға 2 674 мың теңге сомасында;
көшуге арналған субсидиялар беруге 31 744 мың теңге сомасында;
жастар практикасына 4 609 мың теңге сомасында;
тұрғын үйді жалға беру (жалдау) және коммуналдық шығындарды өтеуге 8 279 мың теңге сомасында;
жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін қоныс аударушыларға 17 502 мың теңге сомасында гранттар беруге;
қоғамдық жұмыстарға 28 554 мың теңге сомасында;
6) 16 853 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге;
7) 210 009 мың теңге –Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 990 "Өңірлерді дамытудың 2020-2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" қаулысымен бектілген Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Ауыл - Ел бесігі" жобасы (бұдан әрі – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы) бойынша ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға Тимирязев ауданының Тимирязев ауылында жарықтандырумен және тротуарлармен кентішілік жолдарды орташа жөндеуге;
8) 153 279 мың теңге –Москворецк ауылында су тегеурінді құрылыстар алаңын салуға;
9) 764 028 мың теңге – 9 елді мекен: Ақсуат, Белоградовка, Дзержинское, Дмитриевка, Дружба, Докучаево, Комсомольское, Ленинское, Мичурино ауылдары бойынша су тегеурінді мұнаралар мен сорғы ғимараттарын сала отырып, су тегеурінді құрылыстар алаңдарын қайта жаңартуға;
10) 532 742 мың теңге –"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға Тимирязев ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға.";
11) 112 387 мың теңге –"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға Тимирязев ауылында Мәдениет үйі ғимаратын қайта жаңартуға;
12) 18 996 мың теңге – үйде қызмет көрсететін мемлекеттік ұйымдар және халықты жұмыспен қамту орталығы қызметкерлерінің жалақысын арттыруға.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

2) 2 529,7 тысяч тенге – на гарантированный социальный пакет;
3) 16 266,1 тысяча тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
4) 6 168 тысяч тенге – на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
5) 93 362 тысячи тенге – на развитие рынка труда, в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 2 674 тысячи тенге;
на предоставление субсидий на переезд в сумме 31 744 тысячи тенге;
на молодежную практику в сумме 4 609 тысяч тенге;
на аренду (найм) жилья и возмещение коммунальных затрат в сумме 8 279 тысяч тенге;
на предоставление грантов переселенцам на реализацию новых бизнес-идей в сумме 17 502 тысячи тенге;
на общественные работы в сумме 28 554 тысячи тенге;
6) 16 853 тысячи тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
7) 210 009 тысяч тенге – на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением и тротуарами в селе Тимирязево Тимирязевского района на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах по проекту "Ауыл-Ел бесігі" в рамках государственной программы развития регионов до 2025 года, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 990 "Об утверждении Государственной программы развития регионов на 2020-2025 годы" (далее – проект "Ауыл-Ел бесігі");
8) 153 279 тысяч тенге – на строительство площадки водонапорных сооружений в селе Москворецкое;
9) 764 028 тысяч тенге – на реконструкцию площадок водонапорных сооружений со строительством водонапорных башен и зданий насосных по 9-ти населенным пунктам: в селахАксуат, Белоградовка, Дзержинское, Дмитриевка, Дружба, Докучаево, Комсомольское, Ленинское, Мичурино;
10) 532 742 тысячи тенге – на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Тимирязево на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
11) 112 387 тысяч тенге – на реконструкцию здания Дома культуры в селе Тимирязево на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
12) 18 996 тысяч тенге – на повышение заработной платы работников государственных организаций надомного обслуживания и центра занятости населения.";
пункт 9 изложить в новой редакции:

"9. Аудандық бюджетте 2021 жылға арналған облыстық бюджеттен 424 206,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде есепке алынсын:
1) 20 967,3 мың теңге – "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға Тимирязев ауданының Тимирязев ауылында жарықтандырумен және тротуарлармен кентішілік жолдарды орташа жөндеуге;
2) 123 453 мың теңге –9 елді мекен: Ақсуат, Белоградовка, Дзержинское, Дмитриевка, Дружба, Докучаево, Комсомольское, Ленинское, Мичурино ауылдарыбойынша су тегеурінді мұнаралар мен сорғы ғимараттарын сала отырып, су тегеурінді құрылыстар алаңдарын қайта жаңартуға;
3) 50 000 мың теңге – "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға Тимирязев ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға;
4) 6 000 мың теңге – Тимирязев ауылының орталық қазандығына су жылыту қазандығын сатып алуға;
5) 3 920 мың теңге – Белоградовка ауылындағы су құбырының тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;
6) 6 400,1 мың теңге – Ақжан ауылындағы скверді жайластыруға;
7) 7 852,5 мың теңге – Тимирязев ауылында ойын алаңын жайластыруға;
8) 5 932,2 мың теңге – Ақсуат ауылының көше жарықтандыру желісін ағымдағы жөндеуге;
9) 3 501,8 мың теңге – Степное ауылындағы кентішілік көшелерді жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге;
10) 4 000 мың теңге – Дружба ауылы және Тимирязев ауылы мәдени демалыс үйлерінің жанындағы мәдени-сауықтыру орталықтарын жарақтандыруға;
11) 21 587 мың теңге – Тимирязев ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
12) 497 мың теңге – ауылдық кітапханаларды телефондандыруға және интернет желісіне қосуға;
13) 11 233 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде Тимирязев ауылындағы Мәдениет үйі ғимаратын қайта жаңартуға қоса қаржыландыру;
14) 904,3 мың теңге – "9 мамыр – Жеңіс Күні" мерекелік күніне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге;
15) 49 238,4 мың теңге – мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыруға;
16) 123 мың теңге – протездік-ортопедиялық құралдарды сатып алуға;
17) 103 597 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің жалақысын көтеруге;
18) 2 500 мың теңге – Ленинское ауылына кіреберісті орташа жөндеуге;
19) 2 500 мың теңге – Сулинский элеваторына кіреберісті орташа жөндеуге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Аудандық бюджетте 2021 жылға арналған республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 38 045,5 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"9. Учесть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 424 206,6 тысяч тенге в следующих размерах:
1) 20 967,3 тысячи тенге – на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением и тротуарами в селе Тимирязево Тимирязевского района на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
2) 123 453 тысячи тенге – на реконструкцию площадок водонапорных сооружений со строительством водонапорных башен и зданий насосных по 9-ти населенным пунктам: в селах Аксуат, Белоградовка, Дзержинское, Дмитриевка, Дружба, Докучаево, Комсомольское, Ленинское, Мичурино;
3) 50 000 тысяч тенге – на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Тимирязево на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
4) 6 000 тысяч тенге – на приобретение водогрейного котла на центральную котельную села Тимирязево;
5) 3 920 тысяч тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водопровода в селе Белоградовка;
6) 6 400,1 тысяча тенге – на обустройство сквера в селе Акжан;
7) 7 852,5 тысяч тенге – на обустройство игровых площадок в селе Тимирязево;
8) 5 932,2 тысячи тенге – на текущий ремонт сети уличного освещения села Аксуат;
9)3 501,8 тысяч тенге – на текущий ремонт освещения внутрипоселковых улиц в селе Степное;
10) 4 000 тысяч тенге – на оснащение культурно-оздоровительных центров при домах досуга культуры села Дружба и села Тимирязево;
11)21 587 тысяч тенге – на текущий ремонт уличного освещения села Тимирязево;
12) 497 тысяч тенге – на телефонизацию и подключение к сети интернет сельских библиотек;
13) 11 233 тысячи тенге – софинансирование на реконструкцию здания Дома культуры в селе Тимирязево в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі";
14) 904,3 тысячи тенге – на выплату единовременной социальной помощи к праздничному дню "9 мая – День Победы";
15) 49 238,4 тысячи тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда;
16) 123 тысячи тенге – на приобретение протезно-ортопедических средств;
17) 103 597 тысяч тенге – на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов;
18) 2 500 тысяч тенге – на средний ремонт подъезда к селу Ленинское;
19) 2 500 тысяч тенге–на средний ремонт подъезда к Сулинскому элеватору.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть в районном бюджете на 2021 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 38 045,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
57 513
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 452
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
437
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
280
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
18 344
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғынүй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
328 271,8
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 024
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 350
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
299 897,8
02
Қорғаныс
8 376,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 376,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 643
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 884,8
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 849
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
252 740,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
252 740,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 674
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
111 993
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
797
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19 764,8
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9 020,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
569
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
261
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
37 094
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
57 513
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38 452
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
437
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
280
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
18 344
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
328 271,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
27 024
003
Капитальные расходы государственного органа
1 350
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
299 897,8
02
Оборона
8 376,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 376,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 643
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 884,8
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 849
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
252 740,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
252 740,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 674
002
Программа занятости
111 993
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
797
005
Государственная адресная социальная помощь
19 764,8
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9 020,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
569
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
261
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37 094
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида