Уәлиханов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-65 с "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 қазандағы № 2-10 с шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қазанда № 24822 болып тіркелді
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-65 с шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6899 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 4 719 914,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 439 071,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 860 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 268 983,8 мың теңге;
2) шығындар – 4 847 629,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34 301 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 61 257 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26 956 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 162 016 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162 016 мың теңге:
қарыздар түсімі – 61 257 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26 956 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 127 715 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2021 жылға резерві 11 073 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) мәдени демалыс үйлері жанындағы мәдени-сауықтыру орталықтарын жарақтандыруға;
2) аудандық маңызы бар КТUL-336 "Өндіріс-Жұмысшы-Мырзағұл" автомобиль жолының су жыртып кеткен учаскелерін орташа жөндеуге;
3) аудан ауылдарындағы су құбырының таратушы желілерін ағымдағы жөндеуге;
4) жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге;
5) аудан ауылдарында спорттық-ойын алаңын жайластыруға;

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 2-65 с "Об утверждении бюджета Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 14 октября 2021 года № 2-10 с. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 октября 2021 года № 24822
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 2-65с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6899) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы — 4 719 914,9 тысяч тенге:
налоговые поступления — 439 071,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 7 860 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 4 000 тысяч тенге; поступления трансфертов — 4 268 983,8 тысяч тенге;
2) затраты — 4 847 629,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 34 301 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 61 257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 956 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета — -162 016 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
162 016 тысяч тенге:
поступление займов – 61 257 тысяч тенге;
погашение займов – 26 956 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 127 715 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 11 073 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) на оснащение культурно-оздоровительных центров при домах досуга культуры;
2) на средний ремонт размытых участков автомобильной дороги районного значения КТUL-336 "Ундурус-Жумысшы-Мырзагул";
3) на текущий ремонт разводящих сетей водопровода в селах района;
4) на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов;
5) на обустройство спортивно-игровой площадки в селах района;

6) аудан ауылдарындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
7) азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге;
8) Кішкенекөл ауылында жабық мұз айдынын салуға;
9) протездік-ортопедиялық құралдарға;
10) ауылдық кітапханаларды интернет желісіне қосуға, телефонизациялауға, интернет үшін компьютерлер сатып алуға;
11) Кішкенекөл ауылының жолдарын орташа жөндеуге;
12) Кішкенекөл ауылындағы мәдениет үйін күрделі жөндеуге;
13) аудан әкімінің әкімшілік ғимараттын күрделі жөндеуге;
14) контейнерлерді сатып алуға;
15) 9 мамырға біржолғы төлем.
Аталған сомаларды бөлу Уәлиханов ауданы әкімдігінің "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы "Аудандық маслихат шешімін іске асыру туралы" қаулысымен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6) на текущий ремонт уличного освещения в селах района;
7) на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
8) на строительство крытого ледового катка в селе Кишкенеколь;
9) на протезно-ортопедические средства;
10) на подключение сельских библиотек к сети интернет, на телефонизацию, на приобретение компьютеров для интернета;
11) на средний ремонт дорог в селе Кишкенеколь;
12) на капитальный ремонт дома культуры в селе Кишкенеколь;
13) на капитальный ремонт административного здания акимата района;
14) на приобретение контейнеров;
15) на единовременные выплаты к 9 мая.
Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата Уалихановского района "О реализации решения Уалихановского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы";
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.

126892,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
73878
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
48218,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
807,3
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
507,3
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
58518
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44190,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
14327,1
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
35148,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35148,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
472086,8
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37177,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1020
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
433889,7
02
Қорғаныс
32685,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппараты
7158
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7158
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппараты
25527,5
006
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
18194,9
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
7332,6
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5712
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5712
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5712
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
407598,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33095
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
33095
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

126892,4
003
Капитальные расходы государственного органа
73878
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
48218,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
807,3
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
507,3
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
58518
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
44190,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
14327,1
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
35148,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
35148,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
472086,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
37177,1
003
Капитальные расходы государственного органа
1020
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
433889,7
02
Оборона
32685,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7158
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7158
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25527,5
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
18194,9
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
7332,6
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5712
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5712
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5712
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
407598,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33095
005
Государственная адресная социальная помощь
33095
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

331383
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
173186
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
27813
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
869
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
59947
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
26457
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43111
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43120,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42220,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
900
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
324304,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
240805,9
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
665,9
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
73340
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
14800
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
152000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80299
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
64999
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
15300
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3200
031
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
3200
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
342097,6
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
46332
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
46332
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) денешынықтыру және спорт бөлімі
26913,2
001
Жергілікті деңгейде денешынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14443,2
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу

331383
002
Программа занятости
173186
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27813
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
869
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
59947
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26457
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43111
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43120,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42220,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
900
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
324304,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
240805,9
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
665,9
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
73340
011
Обеспечением жильем отдельных категорий граждан
14800
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
152000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80299
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
64999
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
15300
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3200
031
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3200
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
342097,6
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
46332
009
Поддержка культурно-досуговой работы
46332
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
26913,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14443,2
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне

5730
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6740
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
96500
021
Cпорт объектілерін дамыту
96500
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
66685
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9039
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
56995
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
651
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
105667,4
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18587,4
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13459
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
72121
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
62741,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27630
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
27630
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15646,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15646,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19465,5
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19465,5
12
Көлiк және коммуникация
20543
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20543
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14543
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
6000
13
Басқалар
155494,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11073
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
11073
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
144421,8
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

5730
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6740
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
96500
021
Развитие объектов спорта
96500
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
66685
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
9039
007
Функционирование районных (городских) библиотек
56995
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
651
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
105667,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
18587,4
004
Реализация мероприятий в сфере
молодежной политики
13459
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1500
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
72121
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
62741,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27630
010
Развитие объектов сельского хозяйства
27630
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15646,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15646,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19465,5
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19465,5
12
Транспорт и коммуникации
20543
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20543
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14543
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
6000
13
Прочие
155494,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11073
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
11073
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
144421,8
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

2021 жылға арналған арналған 451.007 "Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
27813
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27813
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
27813

Социальные выплаты отдельным категориям нуждающихся граждан по бюджетной программе 451.007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 2021 год
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
27813
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27813
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27813