Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі Бидайық ауылының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 7191 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2 тармағына сәйкес, 2020 жылғы 29 желтоқсандағы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Бидайық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған схемалық картаға сәйкес Бидайық ауылдық округі Бидайық ауылының келесі атауы жоқ көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 атауы жоқ көше – Мәңгілік ел көшесі;
№ 2 атауы жоқ көше - Ахмет Байтұрсынұлы көшесі;
№ 3 атауы жоқ көше - Ғабит Мүсірепов көшесі.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бидайық ауылдық округінің әкімі Т. Куйшбаева
2021 жылғы 19 наурыздағы
№ 12 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі Бидайық ауылындағы атауы жоқ көшелеріне атауы беру туралы схемалық картасы
Бидайық ауылдық округінің әкімі            Т.Куйшбаева

О присвоении наименований безымянным улицам села Бидайык Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 19 марта 2021 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 марта 2021 года № 7191
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, с учетом мнения населения села, аким Бидайыкского сельского округа РЕШИЛ:
1.Присвоить наименования следующим безымянным улицам села Бидайык Бидайыкского сельского округа, согласно прилагаемой схематической карте:
безымянная улица № 1 – улица Мәңгілік ел;
безымянная улица № 2 – улица Ахмет Байтұрсынұлы;
безымянная улица № 3 – улица Ғабит Мүсірепов.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Бидайыкского сельского округа Т. Куйшбаева
Приложение к
решению акима
от 19 марта 2021 года
№ 12
Схематическая карта о присвоении наименования безымянным улицам села Бидайык Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Аким Бидайыкского сельского округа            Т.Куйшбаева