Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округі Жасқайрат ауылының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 7220 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына сәйкес, 2020 жылғы 29 желтоқсандағы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қайрат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған схемалық картаға сәйкес Қайрат ауылдық округінің Жасқайрат ауылының келесі атауы жоқ көшелеріне атаулар берілсін:
№1 атауы жоқ көше – Бауыржан Момышұлы көшесі;
№2 атауы жоқ көше – Ыбырай Алтынсарин көшесі;
№3 атауы жоқ көше – Нәзір Төреқұлов көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайрат ауылдық округініің әкімі Е. Битниев
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданы
Қайрат ауылдық округі әкімінің
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 11 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округі Жасқайрат ауылындағы атауы жоқ көшелеріне атауы беру туралы схемалық картасы

О присвоении наименований безымянным улицам села Жаскайрат Кайратского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 апреля 2021 года № 7220
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, с учетом мнения населения села, аким Кайратского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам села Жаскайрат Кайратского сельского округа, согласно прилагаемой схематической карте:
безымянная улица №1 – улица Бауыржан Момышұлы;
безымянная улица №2 – улица Ыбырай Алтынсарин;
безымянная улица №3 – улица Нәзір Төреқұлов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Кайратского сельского округа Е. Битниев
Приложение к решению
акима Кайратского сельского округа
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
от 31 марта 2021 года
№ 11
Схематическая карта о присвоении наименования безымянным улицам села Жаскайрат Кайратского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области