Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының кейбір шешімдерін күші жойылды деп тану турал
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 13 мамырдағы № 7/14 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 мамырда № 7428 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 30 наурыздағы № 23/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4646 болып тіркелген);
2) Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласы мен ауылдық округтердің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 мамырдағы № 25/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4759 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы
А. Амренова
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы
О. Амрин

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 13 мая 2021 года № 7/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 мая 2021 года № 7428
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 30 марта 2018 года № 23/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4646);
2) решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента собрания местного сообщества города Сергеевки и сельских округов района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 29 мая 2018 года № 25/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4759).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
А. Амренова
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин