Солтүстік Казақстан облысы Шал ақын ауданы Кривощеков селолық округі әкімінің 2010 жылғы 14 қазандағы №10 "Шал ақын ауданы Кривощеков селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Кривощеков ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 қаңтарда № 7106 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Кривощеков ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Кривощеков селолық округі әкімінің "Шал ақын ауданы Кривощеков селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы" 2010 жылғы 14 қазандағы №10 шешіміне (2010 жылғы 5 қарашасында "Новатор" аудандық газетінде және 2010 жылғы 5 қарашасында "Парыз" аудандық газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №13-14-117 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешiмнің қазақ тілдегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосы" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тілдегі деректемелері мен мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі А. Жаксыбаев

О внесении изменений в решение акима Кривощековского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 14 октября 2010 года № 10 "О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Кривощековского сельского округа района Шал акына"
Решение акима Кривощековского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26 января 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 января 2021 года № 7106
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Кривощековского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кривощековского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области "О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Кривощековского сельского округа района Шал акына" от 14 октября 2010 года №10 (опубликовано 5 ноября 2010 года в районной газете "Парыз" и 5 ноября 2010 года в районной газете "Новатор", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №13-14-117) следующие изменения:
в реквизитах и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық", "селосы" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылы";
реквизиты и текст решения на русском языке оставить без изменения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Жаксыбаев