Атырау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 497-VІ "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 21-VІI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 наурызда № 4900 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2021-2023 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VII шақырылған Атырау облыстық мәслихаты ІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VІ шақырылған Атырау облыстық мәслихатының ХLІХ сессиясы2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 497-VІ "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4838 тіркелген, 2021 жылы 05 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында
"448 785 790" деген сандар "444 458 577" деген сандармен ауыстырылсын;
"143 326 026" деген сандар "138 654 554" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 631 564" деген сандар "1 649 464" деген сандармен ауыстырылсын;
"0 теңге" деген сан мен сөз "13 000 мың теңге" деген сандармен және сөзбен ауыстырылсын;
"303 828 200" деген сандар "304 141 559" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"450 463 501" деген сандар "453 152 113" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"-2 496 259" деген сандар "3 894 620" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 073 091" деген сандар "14 463 970" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"818 548" деген сандар "-12 588 156" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"-818 548" деген сандар "12 588 156" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 311 619" деген сандар "12 606 674" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 130 167" деген сандар "11 589 130" деген сандармен ауыстырылсын;
"0 теңге" деген сан мен сөз "11 570 612 мың теңге" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
2-тармақта:
"корпоративтік табыс салығы бойынша" деген абзацтан кейін келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандары мен меншікті облыстық бюджетке – 100%;
Атырау қаласына – 50%;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
меншікті облыстық бюджетке – 100%;";
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацтан кейін келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша:
меншікті облыстық бюджетке – 100%.";
10-тармақта: "3 005 319" деген сандар "13 222 291" деген сандармен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Атырауского областного маслихата от 9 декабря 2020 года № 497-VІ "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 15 марта 2021 года № 21-VІI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 марта 2021 года № 4900
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2021-2023 годы, Атырауский областной маслихат VІІ созыва на ІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХLІX сессии Атырауского областного маслихата VІ созыва от 9 декабря 2020 года № 497-VІ "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4838, опубликовано 05 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "448 785 790" заменить цифрами "444 458 577";
цифры "143 326 026" заменить цифрами "138 654 554";
цифры "1 631 564" заменить цифрами "1 649 464";
цифру и слово "0 тенге" заменить цифрами и словами "13 000 тысяч тенге";
цифры "303 828 200" заменить цифрами "304 141 559";
в подпункте 2):
цифры "450 463 501" заменить цифрами "453 152 113";
в подпункте 3):
цифры "-2 496 259" заменить цифрами "3 894 620";
цифры "8 073 091" заменить цифрами "14 463 970";
в подпункте 5):
цифры "818 548" заменить цифрами "-12 588 156";
в подпункте 6):
цифры "-818 548" заменить цифрами "12 588 156";
цифры "15 311 619" заменить цифрами "12 606 674";
цифры "16 130 167" заменить цифрами "11 589 130";
цифру и слово "0 тенге" заменить цифрами и словами "11 570 612 тысяч тенге".
в пункте 2:
после абзаца "по корпоративному подоходному налогу" дополнить абзацами следующего содержания:
"по индивидуальному подоходному налогу с доходов, необлагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и собственно-областному бюджету – 100%;
городу Атырау – 50%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, необлагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету – 100%;"
после абзаца "по социальному налогу" дополнить абзацем следующего содержания:
"по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры:
собственно-областному бюджету – 100%.";
в пункте 10:
цифры "3 005 319" заменить цифрами "13 222 291".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (З. Қарсақова) жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы А. Абдолов
Мәслихат хатшысы А. Наутиев
Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 21-VII шешіміне қосымша

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (З. Карсакова).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Абдолов
Секретарь маслихата А. Наутиев
Приложение к решению Атырауского областного маслихата от 15 марта 2021 года № 21-VII

253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1694580
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1694580
4
Емханалар
16887
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
16887
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
16887
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
50704
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
50704
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
50704
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2592411
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2592411
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
154402
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
119927
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
110161
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
32539
023
Ауылдық жерге жұмыс iстеуге жiберiлген медицина және фармацевтика қызметкерлерiн әлеуметтiк қолдау
34000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2141382
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5833950
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1368097
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1111038
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
173684
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
469663
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
140370
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
312321
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
15000

253
Управление здравоохранения области
1694580
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1694580
4
Поликлиники
16887
253
Управление здравоохранения области
16887
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
16887
5
Другие виды медицинской помощи
50704
253
Управление здравоохранения области
50704
029
Областные базы спецмедснабжения
50704
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2592411
253
Управление здравоохранения области
2592411
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
154402
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
119927
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
110161
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32539
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
34000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2141382
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5833950
1
Социальное обеспечение
1368097
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1111038
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
173684
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
469663
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
140370
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
312321
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
15000

6122443
1
Ауыл шаруашылығы
4461136
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3473458
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94878
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
6000
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
4500
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
201866
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
4029
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
500
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
50036
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1818792
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1090952
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
186185
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
6663
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
9057
719
Облыстың ветеринария басқармасы
987678
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
166617
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
26192
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
56045
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6157
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
6090
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
51765
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
673234
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1578
3
Орман шаруашылығы
333700
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы

6122443
1
Сельское хозяйство
4461136
255
Управление сельского хозяйства области
3473458
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
94878
002
Поддержка семеноводства
6000
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
4500
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
201866
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
4029
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
500
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
50036
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1818792
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1090952
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
186185
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
6663
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
9057
719
Управление ветеринарии области
987678
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
166617
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
26192
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
56045
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
6157
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
6090
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
51765
014
Провдение противоэпизоотических мероприятий
673234
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1578
3
Лесное хозяйство
333700
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149476
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеуқаржыландыру
70000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3062890
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
4655129
13
Басқалар
19536327
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5805276
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
5805276
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
93000
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
4712693
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
936583
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36000
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27000
9
Басқалар
13731051
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1068139
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1068139
257
Облыстың қаржы басқармасы
2899152
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
2899152
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
630970
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
113731
008
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
517239
261
Облыстың білім басқармасы
3120182
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3120182
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
207353
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
191353
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
149476
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
70000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3062890
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
4655129
13
Прочие
19536327
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5805276
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
5805276
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
93000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
4712693
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
936583
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
36000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27000
9
Прочие
13731051
253
Управление здравоохранения области
1068139
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1068139
257
Управление финансов области
2899152
012
Резерв местного исполнительного органа области
2899152
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
630970
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
113731
008
Расходы на новые инициативы
517239
261
Управление образования области
3120182
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3120182
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
207353
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
191353
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности