Атырау облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 108-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25831 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесі айқындалсын:
1) Атырау облысы бойынша ауданаралық (қалааралық облысішілік) автомобиль қатынастарының тізбесі 1 қосымшаға сәйкес;
2) Атырау облысы бойынша ауданішілік автомобиль қатынастарының тізбесі 2 қосымшаға сәйкес;
3) Атырау қаласы бойынша қалалық (ауылдық) және қала маңы автомобиль қатынастарының тізбесі 3 қосымшаға сәйкес.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы А. Наутиев
Атырау облыстық
мәслихатының 2021 жылғы 13
желтоқсандағы № 108-VII
шешіміне 1-қосымша
Атырау облысы бойынша ауданаралық (қалааралық облысішілік) автомобиль қатынастарының тізбесі

Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений по Атырауской области
Решение Атырауского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 108-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25831
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых автомобильных сообщений по Атырауской области:
1) межрайонные (междугородные внутриобластные) автомобильные сообщения по Атырауской области согласно приложению 1;
2) внутрирайонные автомобильные сообщения по Атырауской области согласно приложению 2;
3) городские (сельские) и пригородные автомобильные сообщения по городу Атырау согласно приложению 3.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата А. Наутиев
Приложение 1 к решению
Атырауского областного
маслихата от 13 декабря
2021 года № 108-VII
Перечень межрайонных (междугородных внутриобластных) автомобильных сообщений по Атырауской области

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облыстық мәслихатының 20.06.2022 № 164-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ р\с
Бағыт нөмірі
Қатынастар
1.
№129
Атырау-Құлсары
2.
№110
Атырауы-Индер
3.
№104
Атырау-Махамбет
4.
№96
Атырау-Құрманғазы
5.
№86
Атырау-Миялы
6.
№133
Атырау-Мақат
7.
№98
Атырау-Аққыстау
8.
№101
Атырау - Ақжайық
9.
№102
Атырау – Сағыз
10.
№103
Атырау – Сарайшық - Жалғансай
11.
№105
Атырау - Бейбарыс
Атырау облыстық
мәслихатының 2021 жылғы 13
желтоқсандағы № 108-VII
шешіміне 2-қосымша
Атырау облысы бойынша ауданішілік автомобиль қатынастарының тізбесі

Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атырауского областного маслихата от 20.06.2022 № 164-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п\п
Номер маршрута
Сообщения
1.
№129
Атырау - Кульсары
2.
№110
Атырау - Индер
3.
№ 104
Атырау - Махамбет
4.
№ 96
Атырау - Курмангазы
5.
№ 86
Атырау - Миялы
6.
№ 133
Атырау - Макат
7.
№ 98
Атырау – Аккистау
8.
№101
Атырау - Акжайық
9.
№102
Атырау - Сагиз
10.
№103
Атырау - Сарайшык - Жалгансай
11.
№105
Атырау - Бейбарыс
Приложение 2 к решению
Атырауского областного
маслихата от 13 декабря
2021 года № 108-VII
Перечень внутрирайонных автомобильных сообщений по Атырауской области