Атырау қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 1308 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 мамырда № 4958 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 25 мамырдағы № 1030 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 25.05.2023 № 1030 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории города Атырау
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 13 мая 2021 года № 1308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 мая 2021 года № 4958. Утратило силу постановлением акимата города Атырау Атырауской области от 25 мая 2023 года № 1030 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Атырау Атырауской области от 25.05.2023 № 1030 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8-бабы 2) және 3) тармақшаларына және 27-бабына сәйкес, Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктами 2) и 3) статьи 8 и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории города Атырау согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е. Умаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі К. Уразбаев
Атырау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 1308 қаулысына қосымша
Атырау қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Е. Умарова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Атырау К. Уразбаев
Приложение к постановлению акимата города Атырау от 13 мая 2021 года № 1308
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории города Атырау

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 26.01.2023 № 126 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Нақты орналасу орны
Сауда орындарының саны
Алатын алаңы (га)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым ескерілеген қызмет саласы
Атырау қаласында жергілікті шаруа қожалықтарының жеміс-көкөніс өнімдерімен көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындары
1

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Атырау Атырауской области от 26.01.2023 № 126 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Точное месторасположение
Количество торговых мест
Занимаемая площадь
(га)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности с учетом близлежащей инфраструктуры
Специально отведенные торговые места для осуществления выездной торговли плодоовощной продукции местных крестьянских хозяйств в городе Атырау
1