Атырау қаласы Мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 "2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 11 қазандағы № 104 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қазанда № 24848 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4841 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін;
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 227 600 744 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 203 228 956 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 932 481 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 316 658 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 122 649 мың теңге;
2) шығындар – 236 558 474 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 957 730 мың теңге;

О внесении изменений в решение Атырауского городского Маслихата от 15 декабря 2020 года № 570 "О бюджете города на 2021-2023 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 11 октября 2021 года № 104. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 октября 2021 года № 24848
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау "О бюджете города на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 570 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4841) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 227 600 744 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 203 228 956 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 932 481 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 316 658 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 122 649 тысяч тенге;
2) затраты – 236 558 474 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 957 730 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 957 730 мың теңге;
қарыздар түсімі – 17 454 577 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 836 860 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 340 013 мың теңге.
8-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек төлеміне – 318 343 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферті көзделгені ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 957 730 тысяч тенге:
поступление займов – 17 454 577 тысяч тенге;
погашение займов – 8 836 860 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 340 013 тысяч тенге.
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи - 318 343 тысяч тенге.