Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 55-1 "2021-2023 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 4909 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің 2021 жылғы бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 55-1 "2021-2023 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4851 болып тіркелген, 2021 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
2) тармақшасындағы:
"432 884" деген сандар "473 751" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"-0" деген сан "-40 867" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "-0" деген сан "40 867" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген сан "40 867" деген сандармен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"123 126" деген сандар "141 523" деген сандармен ауыстырылсын;
"108 830" деген сандар "127 227" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"123 126" деген сандар "144 178" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасындағы:
"-0" деген сан "-2 655" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "-0" деген сан "2 655" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген сан "2 655" деген сандармен ауыстырылсын.
3 тармақтың:
2) тармақшасында:
"55 471" деген сандар "56 676" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасындағы:
"-0" деген сан "-1 205" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "-0" деген сан "1 205" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген сан "1 205" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақтың:
2) тармақшасында:

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 55-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2021-2023 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 31 марта 2021 года № 4-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 апреля 2021 года № 4909
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении бюджетов на 2021 год города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 55-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4851, опубликованное 6 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "432 884" заменить цифрами "473 751";
в подпункте 5):
цифру "- 0" заменить цифрами "-40 867";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "-0" заменить цифрами "40 867";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "40 867".
в пункте 2
в подпункте 1):
цифры "123 126" заменить цифрами "141 523";
цифры "108 830" заменить цифрами "127 227";
в подпункте 2):
цифры "123 126" заменить цифрами "144 178";
в подпункте 5):
цифру "- 0" заменить цифрами "- 2 655";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "-0" заменить цифрами "2 655";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "2 655".
в пункте 3
в подпункте 2):
цифры "55 471" заменить цифрами "56 676";
в подпункте 5):
цифру "- 0" заменить цифрами "-1 205";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "-0" заменить цифрами "1 205";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "1 205".
в пункте 4
в подпункте 2):

"82 542" деген сандар "84 713" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасындағы:
"-0" деген сан "-2 171" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "-0" деген сан "2 171" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген сан "2 171" деген сандармен ауыстырылсын.
6 тармақтың:
2) тармақшасында:
"44 216" деген сандар "44 582" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасындағы:
"-0" деген сан "-366" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "-0" деген сан "366" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген сан "366" деген сандармен ауыстырылсын.
7 тармақтың:
2) тармақшасында:
"41 317" деген сандар "41 829" деген сандармен ауыстырылсын. 5) тармақшасындағы:
"-0" деген сан "-512" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "-0" деген сан "512" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген сан "512" деген сандармен ауыстырылсын.

цифры "82 542" заменить цифрами "84 713";
в подпункте 5):
цифру "- 0" заменить цифрами "- 2 171";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "-0" заменить цифрами "2 171";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "2 171".
в пункте 6
в подпункте 2):
цифры "44 216" заменить цифрами "44 582";
в подпункте 5):
цифру "- 0" заменить цифрами "- 366";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "-0" заменить цифрами "366";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "366".
в пункте 7
в подпункте 2):
цифры "41 317" заменить цифрами "41 829";
в подпункте 5):
цифру "- 0" заменить цифрами "-512";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "-0" заменить цифрами "512";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "512".

2. Көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 16, 19 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Мұқанов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Р. Алмагамбетов
Мәслихат хатшысы С. Таласов

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (А. Муканов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Р. Алмагамбетов
Секретарь маслихата С. Таласов