"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 54-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 12-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 желтоқсанда № 25759 болып тіркелді
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 54-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4844 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 53 230 586 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 171 742 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 772 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 235 579 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 750 493 мың теңге;
2) шығындар – 53 750 291 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 15 514 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 17 502 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 988 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 54-2
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 8 декабря 2021 года № 12-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2021 года № 25759
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 54-2 (зарегистрированное в Реестре государственной редакции нормативных правовых актов под № 4844) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 230 586 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 47 171 742 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72 772 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 235 579 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 750 493 тысяч тенге;
2) затраты – 53 750 291 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 514 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 502 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 988 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -535 219 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 535 219 мың теңге:
қарыздар түсімі – 17 502 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 988 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 519 705 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат хатшысы С. Таласов

5) дефицит (профицит) бюджета – -535 219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 535 219 тысяч тенге:
поступление займов – 17 502 тысяч тенге;
погашение займов – 1 988 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 519 705 тысяч тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата С. Таласов

53750291
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
935395
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
32962
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31070
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1892
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
181375
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
180834
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
541
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2006
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1926
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
80
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
43004
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43004
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
202043
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75371
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
786
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
125886
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
237448
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
237448
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
50215
001
Жергілікті деңгейдежер жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50215
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
122072
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107086
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
14986
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
64270
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64270
02
Қорғаныс
19908
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19908
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар

53750291
01
Государственные услуги общего характера
935395
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
32962
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
31070
003
Капитальные расходы государственных органов
1892
122
Аппарат акима района (города областного значения)
181375
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
180834
003
Капитальные расходы государственных органов
541
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2006
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
1926
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
80
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
43004
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
43004
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
202043
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
75371
015
Капитальные расходы государственных органов
786
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
125886
467
Отдел строительства района (города областного значения)
237448
040
Развитие объектов государственных органов
237448
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
50215
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
50215
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
122072
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
107086
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
14986
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
64270
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
64270
02
Оборона
19908
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19908
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности

9041
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
9182
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1685
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
666206
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
643851
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16163
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
233682
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3420
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
93
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2598
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
177215
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
31331
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
25979
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
110509
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42861
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
22355
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
720
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
21635
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5161044
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
671412
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
460480
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
25990
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6343
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
95737
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
44694
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
38168

9041
006
9182
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1685
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
666206
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
643851
010
Государственная адресная социальная помощь
16163
004
Программа занятости
233682
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3420
007
Оказание жилищной помощи
93
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2598
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
177215
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31331
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
25979
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
110509
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42861
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
22355
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
720
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
21635
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5161044
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
671412
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
460480
094
Представление жилищных сертификатов как социальная помощь
25990
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6343
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
95737
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
44694
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
38168