2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 26290 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 10 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 663 182 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 50 339 356мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 57 742 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 153 016 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 113 068 мың теңге;
2) шығындар – 60 247 690 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 15 243 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 18 378 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3 135 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 599 751 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 599 751 мың теңге:
қарыздар түсімі – 18 378 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 135 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –584 508 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 26-4 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2022 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша – 30%;
3. Аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алымдардың 2022 жылға арналған көлемі 37 386 686 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Аудандық бюджеттен қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2022 жылға 313 189 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Құлсары қаласына – 97 848 мың теңге;
Жаңа-Қаратон кентіне – 62 355 мың теңге;
Жем ауылдық округіне – 26 815 мың теңге;
Қосшағыл ауылдық округіне – 51 172 мың теңге;
Қара-Арна ауылдық округіне – 26 665 мың теңге;
Майкөмген ауылдық округіне – 23 389 мың теңге;

О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27 декабря 2021 года № 14-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2021 года № 26290
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 10 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2022-2024 годы Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 663 182 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 50 339 356 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 57 742 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 153 016 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 113 068 тысяч тенге;
2) затраты – 60 247 690 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 243 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 378 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 135 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 599 751 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 599 751 тысяч тенге:
поступление займов – 18 378 тысяч тенге;
погашение займов – 3 135 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 584 508 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 12.12.2022 № 26-4 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить на 2022 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет района в следующем объеме:
по корпоративному подоходному налогу- 30%.
3. Предусмотреть на 2022 год объемы бюджетных изъятий из районного бюджета в областной бюджет в сумме – 37 386 686 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города, поселка, сельских округов в сумме 313 189 тысяч тенге, в том числе:
городу Кульсары – 97 848 тысяч тенге;
поселку Жана-Каратон – 62 355 тысяч тенге;
Жемскому сельскому округу – 26 815 тысяч тенге;
Косчагильскому сельскому округу – 51 172 тысяч тенге;
Кара-Арнинскому сельскому округу –26 665 тысяч тенге;
Майкумгенскому сельскому округу –23 389 тысяч тенге;

Ақкиізтоғай ауылдық округіне – 24 945 мың теңге.
5. 2022 жылға аудандық бюджетте ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, кент, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы көтерме жәрдемақы және бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тұрғын үй сатып алуға немесе салу үшін бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
6. 2022 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 85 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 18 378 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер көзделгенi ескерiлсiн.
8. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесідей көлемдерде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 32 702 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 40 746 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 105 044 мың теңге;
халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 46 349 мың теңге;

Аккиизтогайскому сельскому округу –24 945 тысяч тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов поселка, сельских округов прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, предусмотрено единовременное подъемное пособие в размере стократного месячного расчетного показателя и бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в размере одной тысячи пятисоткратного месячного расчетного показателя.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2022 год в сумме 85 000 тысяч тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2022 год предусмотрены бюджетные кредиты местным исполнительным органам в сумме 18 378 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
8. Учесть в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
32 702 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
40 746 тысяч тенге - на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
105 044 тысяч тенге - на развитие рынка труда;
46 349 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;

азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 58 525 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 31 834 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.

58 525 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
31 834 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений.

9. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры есебінен 600 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері ескерілсін, оның ішінде:
шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға – 200 000 мың теңге;
мәдениет объектілерін салуға – 300 000 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға – 100 000 мың теңге.

9. Учесть в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты на развитие из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 600 000 тысяч тенге, в том числе:
200 000 тысяч тенге - на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах;
300 000 тысяч тенге - на развитие объектов культуры;
100 000 тысяч тенге - на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".

10. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат хатшысы С. Таласов
Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-1 шешіміне 1 қосымша
2022 жылғы нақтыланған бюджет
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 26-4 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата С. Таласов
Приложение 1 к решению Жылыойского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 14-1
Уточненный бюджет на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 12.12.2022 № 26-4 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

60247690
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1512134
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
49407
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
46407
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
200879
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
198626
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2253
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2234
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
234
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
35820
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35820
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
224513
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81420
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1347
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
141746
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
317875
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
317875
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
56368
001
Жергілікті деңгейдежер жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51639
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4729
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
562775
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
166892
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
323
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
395560
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
62263
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

60247690
01
Государственные услуги общего характера
1512134
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
49407
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
46407
003
Капитальные расходы государственных органов
3000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
200879
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
198626
003
Капитальные расходы государственных органов
2253
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2234
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
2000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
234
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
35820
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
35820
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
224513
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
81420
015
Капитальные расходы государственных органов
1347
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
141746
467
Отдел строительства района (города областного значения)
317875
040
Развитие объектов государственных органов
317875
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
56368
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
51639
003
Капитальные расходы государственных органов
4729
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
562775
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
166892
013
Капитальные расходы государственных органов
323
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
395560
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
62263
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

20229
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38043
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38043
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
43188
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
43188
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
25677
001
Жергілікті деңгейдежер жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25677
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
24795
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24795
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
33391
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33391
02
Қорғаныс
10234
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10234
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10234
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
393101
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
392001
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22188
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
119314
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2750
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
800
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2500
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90980
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
18914
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
16472
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

20229
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38043
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38043
467
Отдел строительства района (города областного значения)
43188
040
Развитие объектов государственных органов
43188
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
25677
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
25677
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
24795
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
24795
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
33391
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
33391
02
Оборона
10234
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10234
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10234
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
393101
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
392001
010
Государственная адресная социальная помощь
22188
004
Программа занятости
119314
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2750
007
Оказание жилищной помощи
800
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2500
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90980
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18914
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
16472
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

84915
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33168
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 100
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
262602
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
98745
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
98745
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10450
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4250
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6200
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
94330
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
94330
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
42442
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
3000
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14395
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
25047
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16635
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16635
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3163
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3163
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
3163
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21166
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
21166
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21166
12
Көлiк және коммуникация
1362505
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
1362505
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1200000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

84915
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33168
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 100
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
262602
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
98745
003
Поддержка культурно- досуговой работы
98745
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10450
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4250
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных
Соревнованиях
6200
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
94330
006
Функционирование районных(городских)библиотек
94330
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
42442
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
3000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14395
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25047
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16635
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
16635
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3163
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
3163
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3163
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21166
467
Отдел строительства района (города областного значения)
21166
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства на местном уровне
21166
12
Транспорт и коммуникации
1362505
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного
значения)
1362505
020
Развитие транспортной инфраструктуры
1200000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям