Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 479 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 21 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 сәуірде № 4907 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ұсынған 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеттің нақтыланған жобасын қарап, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 479 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4860 санымен тіркелген, 2021 жылғы 7 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"7 841 636 " сандары "8 018 982" сандарымен ауыстырылсын;
"4 088 357" сандары "4 265 703" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 841 636" сандары "8 228 632" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-21 877" сандары "-231 527" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "21 877" сандары "231 527" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "209 650" сандарымен ауыстырылсын.
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен –2 445 447 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 68 948 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 18 190 мың теңге;
халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге –11 671 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 81 791 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 31 630 мың теңге;
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға –1 558 006 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге және мемлекеттік саяси қызметшілердің еңбек ақыларын өсіруге – 312 211 мың теңге;

О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 479 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26 марта 2021 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 апреля 2021 года № 4907
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложенный акиматом района проект об уточнение районного бюджета на 2021-2023 годы, Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 479 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4860, опубликовано 7 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 841 636" заменить цифрами "8 018 982";
цифры "4 088 357" заменить цифрами "4 265 703";
в подпункте 2):
цифры "7 841 636" заменить цифрами "8 228 632";
в подпункте 5):
цифры "-21 877" заменить цифрами "-231 527";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "21 877" заменить цифрами "231 527";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "209 650".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть в районном бюджете на 2021год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 2 445 447 тысячи тенге, в том числе:
68 948 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
18 190 тысяч тенге - на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
11 671 тысяч тенге – на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
81 791 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
31 630 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры;
1 558 006 тысяч тенге - на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
312 211 тысяч тенге – на внедрение в пилотном режиме новой системы оплаты труда для административных государственных служащих и повышение заработной платы политических государственных служащих;

автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 200 000 мың теңге;
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 153 000 мың теңге;
спорт нысандарын дамытуға – 10 000 мың теңге".
4-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне – 230 713 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге - 8 914 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 13 501 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге –130 084 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 70 847 мың теңге;

200 000 тысяч тенге - на капитальный ремонт автомобильных дорог;
153 000 тысяч тенге - на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;
10 000 тысяч тенге –на развитие объектов спорта".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты в бюджеты сельских округов в сумме – 230 713 тысяч тенге, в том числе:
8 914 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
13 501 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры;
130 084 тысяч тенге - на внедрение в пилотном режиме новой системы оплаты труда для административных государственных служащих;
70 847 тысяч тенге - на обеспечение санитарии населенных пунктов;

мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 2 782 мың теңге;
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 1 004 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға – 725 мың теңге;
"Парус – бюджеттік жоспарлау" бағдарламалық өнімін орнатуға және қызмет көрсетуге – 2 856 мың теңге".
2. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, депутаттық этика, экономика және қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Қ. Қазиев) жүктелсін.

2 782 тысяч тенге – на текущие затраты организаций культуры;
1 004 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;
725 тысяч тенге –на благоустройства и озеленение населенных пунктов;
2 856 тысяч тенге – на установку и обслуживание программного продукта "Парус – бюджетное планирование".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, депутатской этике, экономики и финансов (Қ. Қазиев).

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
23626
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22147
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1479
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
153405
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
153405
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер р
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2100
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
900
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1200
028
Коммуналдықменшіккемүліктісатыпалу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
196892
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63952
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
132940
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
23732
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23732
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
138836
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66260
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
72576
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
35038
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30231
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4807
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
23626
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
22147
003
Капитальные расходы государственного органа
1479
122
Аппарат акима района (города областного значения)
153405
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
153405
003
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2100
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
900
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1200
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
459
Отдел экономики ифинансов района (города областного значения)
196892
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
63952
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
132940
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
23732
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
23732
003
Капитальные расходы государственного органа
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
138836
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
66260
003
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
72576
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
35038
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
30231
003
Капитальные расходы государственного органа
4807
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

64414
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55182
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
318
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8914
02
Қорғаныс
23434
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7359
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7359
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
350
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
350
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15725
007
Аудандық ауқымдағы дала өрттерінің, сондай –ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
15725
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
27742
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
27742
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
27742
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
488015
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
94931
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
94931
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
15000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
15000
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
378084
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
190538
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7535
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
519
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

64414
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
55182
003
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
318
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8914
02
Оборона
23434
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7359
005
Мероприятия врамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7359
122
Аппарат акима района (города областного значения)
350
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
350
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15725
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
15725
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
27742
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
27742
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
27742
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
488015
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
94931
010
Государственная адресная социальная помощь
94931
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
15000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
15000
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
378084
004
Программа занятости
190538
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7535
007
Оказание жилищной помощи
519
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

48180
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
22590
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
32752
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55961
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
463
050
Қазақстан Республикасынла мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18190
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
1962289
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1563106
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
007
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
009
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1200
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1558006
011
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
055
Коммуналдық тұрғын й қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3900
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатп алу
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
309183
013
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
294155
014
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
68567
015
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
15607
016
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
018
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2730
019
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
5124
021
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
023
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
13000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
250421
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
056
Мәдениет объектілерін дамыту
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі

48180
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
22590
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32752
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55961
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
463
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
18190
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1962289
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1563106
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
007
Снос аварийного и ветхого жилья
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1200
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1558006
011
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3900
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
309183
013
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
294155
014
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальнойсобственности районов (городов областного значения)
68567
015
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
15607
016
Развитие коммунального хозяйства
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
018
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2730
019
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
5124
021
Обеспечение санитарии населенных пунктов
023
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
13000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
250421
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
056
Развитие объектов культуры
457
Отдел культуры, развития языков, физическая культура и спорта района (города областного значения)

57566
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
47796
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
5000
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2770
010
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2296
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2296
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10910
057
Спорт объектілерін дамыту
10910
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
76532
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
76532
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
44978
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28057
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
16921
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
58139
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40251
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
1605
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
16283
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
024
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
107074
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8035
099
Мамандардың әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
8035
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
99039
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

57566
003
Поддержка культурно-досуговой работы
47796
009
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
5000
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2770
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2296
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
2296
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
10910
057
Развитие объектов спорта
10910
457
Отдел культуры, развития языков, физическая культура и спорта района (города областного значения)
76532
006
Функционирование районных (городских) библиотек
76532
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
44978
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
28057
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
16921
006
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
457
Отдел культуры, развития языков, физическая культура и спорта района (города областного значения)
58139
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
40251
014
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1605
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
16283
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
024
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
107074
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8035
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8035
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
99039
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства