2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 97 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 26325 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 7 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ұсынған 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеттің жобасын қарап, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 835446 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 280 777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 116 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 760 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 11 514 793 мың теңге;
2) шығындар – 16 624 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 398 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 023 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 625 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 796 673 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 796 673 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 22 023 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 625 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 789 275 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 184 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен –9 896 169 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 75 117 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 24 117 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 19 859 мың теңге;
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықпен жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге –54 667 мың теңге;

О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 24 декабря 2021 года № 97. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2021 года № 26325
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 7 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2022-2024 годы, Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доход –15 835 446 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 280 777 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 116 ысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 10 760 тысяч тенге;
поступления трансфертов –11 514 793 тысяч тенге;
2) затраты –16 624 721 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 398 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22 023 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 625 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -796 673 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 796 673 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 22 023 тысяча тенге;
погашение займов – 14 625 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 789 275 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 09.12.2022 № 184 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 9 896 169 тысячи тенге, в том числе:
75 117 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
24 117 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
19 859 тысяч тенге - на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
54 667 тысяч тенге – на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;

нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға – 151 504 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 38 859 мың теңге;
халықты, объектілер мен аумақтарды табиғи дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге - 6 192 820 мың теңге;
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 1 193 907 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 123 246 мың теңге;
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға – 649 204 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға - 50 000 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге және мемлекеттік саяси қызметшілердің еңбек ақыларын өсіруге – 217 912 мың теңге;
"Еңбек" бағдарламасы шеңберінде "Алғашқы жұмыс орны" жобасын іске асыруға - 323 мың теңге;
азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 36 141 мың теңге;
"Ұрпақтар келісім шарты" жобасын іске асыруға - 275 мың теңге;
автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 351 062 мың теңге;
елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға – 65 355 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 223 034 мың теңге;
көліктік инфрақұрылымды дамытуға – 283 520 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 11 148 мың теңге:
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге – 112 660 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға - 5 000 мың теңге;
жер телімдерінің құжаттарын жасақтауға -16 439 мың тенге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 184 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2022 жылға 367 115 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 34 946 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 36 839 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне –34 735 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 33 090 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 30 699 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 27 379 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 33 892 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне –100 188 мың теңге;

151 504 тысяч тенге – на развитие продуктивной занятости;
38 859 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры;
6 192 820 тысяч тенге - на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий;
1 193 907 тысяч тенге - на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
123 246 тысяч тенге - на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
649 204 тысяч тенге - на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
50 000 тысяч тенге - на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
217 912 тысяч тенге – на внедрение новой системы оплаты труда для административных государственных служащих и повышение заработной платы политических государственных служащих;
323 тысяч тенге – на реализацию проекта "Первое рабочее место" в рамках программы "Еңбек";
36 141 тысяч тенге – на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
275 тысяч тенге – на реализацию проекта "Связь поколений";
351 062 тысяч тенге - на капитальный ремонт автомобильных дорог;
65 355 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения населенных пунктов;
223 034 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
283 520 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры;
11 148 тысяч тенге – на текущие затраты организаций культуры;
112 660 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
5 000 тысяч тенге – на благоустройство населенных пунктов;
16 439 тысяч тенге – на оформление документов по земельным участком.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 09.12.2022 № 184 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Предусмотреть на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 367 115 тысяч тенге, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 34 946 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 36 839 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 34 735 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 33 090 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 30 699 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 27 379 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 33 892 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 100 188 тысяч тенге;

Сарайшық ауылдық округіне – 35 347 мың теңге.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне – 369 648 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 33 097 мың теңге;
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге – 27 805 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 16 783 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге – 91 511 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 67 017 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы және күрделі шығындарына – 47 095 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 3 893 мың теңге;
жекешелендіру, коммуналдық мүлікті басқаруды ұйымдастыруға - 150 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 11 672 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 61 447 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 1 242 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге – 5 565 мың теңге;
әлеуметтік қорғау ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 322 мың теңге;
ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға – 2 049 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 184 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын көрсету үшін – 22 023мың теңге бюджеттік кредит көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 184 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сарайчиковскому сельскому округу – 35 347 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты в бюджеты сельских округов в сумме – 369 648 тысяч тенге, в том числе:
33 097 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
27 805 тысяч тенге -на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
16 783 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры;
91 511 тысяч тенге – на внедрение новой системы оплаты труда для административных государственных служащих;
67 017 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
47 095 тысяч тенге - на текущие и капитальные затраты аппарата акима сельского округа;
3 893 тысяч тенге - на текущие затраты организаций культуры;
150 тысяч тенге – на организацию приватизация, управления коммунальным имуществом;
11 672 тысяч тенге - на благоустройства населенных пунктов;
61 447 тысяч тенге - на уличное освещение населенных пунктов;
1 242 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов;
5 565 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
322 тысяч тенге – на текущее содержание организаций социальной защиты;
2 049 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда сельского округа.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 09.12.2022 № 184 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены бюджетные кредиты из областного бюджета для предоставления мер социальной поддержки специалистов – 22 023 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 09.12.2022 № 184 (вводится в действие с 01.01.2022).

6. Жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві – 10 922 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 184 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К. Мажиев
Махамбет аудандық
мәслихатының 2021 жылғы 24
желтоқсандағы № 97 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет

6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2022 год в размере – 10 922 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 09.12.2022 № 184 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата К. Мажиев
Приложение 1
к решению Махамбетского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 97
Бюджет района на 2022 год

015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
148992
02
Қорғаныс
17416
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3957
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3957
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2778
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2778
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10681
007
Аудандық ауқымдағы дала өрттерінің, сондай –ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
10681
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8732
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8732
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8732
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
496111
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
31996
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
31556
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамамен қамтамасыз ету
440
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
464115
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
200563
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9210
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
86
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1752
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
82699
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы

015
Капитальные расходы государственного органа
0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
148992
02
Оборона
17416
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3957
005
Мероприятия врамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3957
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2778
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2778
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10681
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
10681
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8732
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8732
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8732
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
496111
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
31996
010
Государственная адресная социальная помощь
31556
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
440
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
464115
004
Программа занятости
200563
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9210
007
Оказание жилищной помощи
86
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1752
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
82699
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов

30570
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
41599
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
67731
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
46
050
Қазақстан Республикасынла мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19859
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
8705570
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1804230
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3610
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
125000
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
523
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1644497
035
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2600
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
28000
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6891340
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
318238
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
38081
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
9800
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
6415854
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
27909
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
81458
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
0
018
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
0
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10000
007
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
10000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік

30570
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41599
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
67731
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
46
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
19859
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8705570
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1804230
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3610
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
125000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
523
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1644497
035
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2600
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
28000
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6891340
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
318238
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
38081
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
9800
028
Развитие коммунального хозяйства
6415854
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
27909
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
81458
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
0
018
Благоустроиство и озеленение населенных пунктов
0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10000
007
Освещение улиц в населенных пунктах
10000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

320151
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
009
Мәдениет объектілерін дамыту
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
94134
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
78286
011
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2557
015
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
13291
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
5220
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5220
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
91139
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
91139
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
129658
001
Ақпараттық мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65291
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
21273
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
462
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
42632
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
79163
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5199
099
Мамандардың әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5199
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
73964
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлкеттік сясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

320151
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
009
Развитие объектов культуры
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
94134
009
Поддержка культурно-досуговой работы
78286
011
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2557
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
13291
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
5220
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
5220
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
91139
007
Функционирование районных (городских) библиотек
91139
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
129658
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
65291
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
21273
003
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
462
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
42632
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
019
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
79163
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5199
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5199
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
73964
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства

73964
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
486351
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
486351
014
Көлік инфрақұрылымын дамыту
025
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
36556
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
426795
030
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық) қала маңындағы және ауылішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
23000
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
13
Басқалар
943646
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10922
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10922
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
932724
039
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
932724
14
Борышқа қызмет көрсету
173279
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
173279
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
173279
15
Трансферттер
4645932
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4645932
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
526
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғарғы тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
3700338
038
Субвенциялар
367115
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
447050
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) трансферттердің сомасын қайтару
130903
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
7398
Бюджеттік кредиттер
22023
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
22023

73964
017
Капитальные расходы государственного органа
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
486351
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
486351
014
Развитие транспортной инфраструктуры
025
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
36556
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
426795
030
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
23000
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфрастуктуры
13
Прочие
943646
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10922
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10922
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
932724
039
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
932724
14
Обслуживание долга
173279
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
173279
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
173279
15
Трансферты
4645932
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4645932
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
526
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
3700338
038
Субвенции
367115
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
447050
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
130903
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
7398
Бюджетные кредиты
22023
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
22023

2100
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
900
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1200
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37168
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37168
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
106329
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
35482
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
70847
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
27150
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27150
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
32391
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32391
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардыңкүрделі шығыстары
02
Қорғаныс
10434
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7359
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7359
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
350
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
350
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2725
007
Аудандық ауқымдағы дала өрттерінің, сондай –ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

2100
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
900
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, пост приватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1200
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37168
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
37168
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
106329
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
35482
003
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
70847
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27150
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
27150
003
Капитальные расходы государственного органа
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
32391
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
32391
003
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
02
Оборона
10434
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7359
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7359
122
Аппарат акима района (города областного значения)
350
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
350
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2725
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

365463
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
ІV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
16
Қарыздарды өтеу

365463
051
Трансферты органам местного самоуправления
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
459
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
16
Погашение займов