Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 8-VIІ шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 28 қаңтарда № 4883 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 наурыздағы № 122-VІI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 14.03.2022 № 122-VIІ (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы кодексінің 509 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасына (Н. Мусин) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Мусин
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев

О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 15 января 2021 года № 8-VIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 января 2021 года № 4883. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14 марта 2022 года № 122-VІI
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14.03.2022 № 122-VІI (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии Исатайского районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (Н. Мусин).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Мусин
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев