Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 28 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 ақпанда № 4891 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Аққыстау ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Жанбай ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Зинеден ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
4) осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес Исатай ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
5) осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес Қамысқала ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
6) осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес Нарын ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
7) осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес Тұщықұдық ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына (Б. Сисатов) жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мурзиев
Исатай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 28 қаулысына 1-қосымша
Аққыстау ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Исатай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 28 қаулысына 2-қосымша
Жанбай ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Исатай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 28 қаулысына 3-қосымша
Зинеден ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Исатай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 28 қаулысына 4-қосымша
Исатай ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Исатай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 28 қаулысына 5-қосымша
Қамысқала ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Исатай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 28 қаулысына 6-қосымша
Нарын ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Исатай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 28 қаулысына 7-қосымша
Тұщықұдық ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 16 февраля 2021 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 февраля 2021 года № 4891
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" акимат Исатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) схему пастбищеоборотов по Аккистаускому сельскому округу согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) схему пастбищеоборотов по Жанбайскому сельскому округу согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) схему пастбищеоборотов по Зинеденскому сельскому округу согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) схему пастбищеоборотов по Исатайскому сельскому округу согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) схему пастбищеоборотов по Камыскалинскому сельскому округу согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
6) схему пастбищеоборотов по Нарынскому сельскому округу согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
7) схему пастбищеоборотов по Тущыкудыкскому сельскому округу согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района (Б. Сисатов).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Мурзиев
Приложение 1 к постановлению акимата Исатайского района от 16 февраля 2021 года № 28
Схема пастбищеоборота по Аккистаускому сельскому округу
Приложение 2 к постановлению акимата Исатайского района от 16 февраля 2021 года № 28
Схема пастбищеоборота по Жанбайскому сельскому округу
Приложение 3 к постановлению акимата Исатайского района от 16 февраля 2021 года № 28
Схема пастбищеоборота по Зинеденскому сельскому округу
Приложение 4 к постановлению акимата Исатайского района от 16 февраля 2021 года № 28
Схема пастбищеоборота по Исатайскому сельскому округу
Приложение 5 к постановлению акимата Исатайского района от 16 февраля 2021 года № 28
Схема пастбищеоборота по Камыскалинскому сельскому округу
Приложение 6 к постановлению акимата Исатайского района от 16 февраля 2021 года № 28
Схема пастбищеоборота по Нарынскому сельскому округу
Приложение 7 к постановлению акимата Исатайского района от 16 февраля 2021 года № 28
Схема пастбищеоборота по Тущыкудыкскому сельскому округу