Исатай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 354-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қазандағы № 65-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 қазанда № 24954 болып тіркелді
Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Исатай аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 354-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4858 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 475 617 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 812 523 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38 459 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 183 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 608 452 мың теңге;
2) шығындар – 9 622 905 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 5 752 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 21 878 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 16 126 мың теңге;
4) активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 153 040 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 153 040 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 21 878 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 126 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 147 288 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша – 30%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 100%;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 100%;
әлеуметтік салық бойынша – 75%;".
4-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4. Аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2021 жылға 458 827 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Аққыстау ауылдық округі 142 589 мың теңге;
Жанбай ауылдық округі 70 383 мың теңге;
Қамысқала ауылдық округі 53 349 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі 69 476 мың теңге;
Исатай ауылдық округі 42 133 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Исатайского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 354-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 8 октября 2021 года № 65-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 октября 2021 года № 24954
Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 354-VI (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4858) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 475 617 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 812 523 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 38 459 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 183 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 608 452 тысяч тенге;
2) затраты - 9 622 905 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 5 752 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 21 878 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 16 126 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -153 040 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 153 040 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 21 878 тысяч тенге;
погашение займов - 16 126 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 147 288 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить на 2021 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в районный бюджет в следующих объемах:
по корпоративному подоходному налогу – 30%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, необлагаемых у источника выплаты – 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100%;
по социальному налогу – 75%.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 458 827 тысяч тенге, в том числе:
Аккистауский сельский округ 142 589 тысяч тенге;
Жанбайский сельский округ 70 383 тысяч тенге;
Камыскалинский сельский округ 53 349 тысяч тенге;
Тущыкудукский сельский округ 69 476 тысяч тенге;
Исатайский сельский округ 42 133 тысяч тенге;

Зинеден ауылдық округі 40 361 мың теңге;
Нарын ауылдық округі 40 536 мың теңге көзделсін.".
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 21 878 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.".
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесідей көлемдерде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 67 635 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 11 028 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 96 929 мың теңге;
халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 12 639 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 28 954 мың теңге;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 31 337 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.".
11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"11. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен:
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге және мемлекеттік саяси қызметшілердің еңбек ақыларын өсіруге – 291 021 мың теңге;
жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетуге – 25 650 мың теңге;
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйесінің жұмысын қамтамасыз етуге – 123 553 мың теңге;
арнаулы техника сатып алуға – 72 700 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарына – 49 642 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.".
12-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"12. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесі көлемдерде нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін: ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су беру жүйесін дамытуға – 17 103 мың теңге;
тұрғын үй құрылысының инженерлік инфрақұрылымының құрылымына және жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтауға – 3 882 мың теңге;
тұрғын үй құрылысына – 273 154 мың теңге;
спорт обьектілерін дамытуға – 119 782 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 853 351 мың теңге;

Зинеденский сельский округ 40 361 тысяч тенге;
Нарынский сельский округ 40 536 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 21 878 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
67 635 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
11 028 тысяч тенге - на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
96 929 тысяч тенге - на развитие рынка труда;
12 639 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
28 954 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
31 337 тысяч тенге – на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения за счет Национального фонда Республики Казахстан.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме:
291 021 тысяч тенге для внедрения новой системы оплаты труда в пилотном режиме для административных государственных служащих и повышения заработной платы политических государственных служащих;
25 650 тысяч тенге - на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
123 553 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;
72 700 тысяч тенге - на приобретение спецтехники;
49 642 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду.".
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть, что в районном бюджета на 2021 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих объемах:
17 103 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
3 882 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры для жилищного строительства;
273 154 тысяч тенге - на строительство жилья;
119 782 тысяч тенге - на развитие объектов спорта;
853 351 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры;

елді мекендерді жарықтандыру жүйесін дамытуға – 7 411 мың теңге.".
13-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. 2021 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне келесі көлемдерде трансферттер беру белгіленсін:
ауылдық округ әкімі аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 20 877 мың теңге;
суару каналдарын суландыруға - 21 133 мың теңге; елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 10 767 мың теңге;

7 411 тысяч тенге – на развитие системы освещения населенных пунктов.".
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Установить на 2021 год объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в следующих объемах:
20 877 тысяч тенге на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов акима сельского округа;
21 133 тысяч тенге – на обводнение оросительных каналов;
10 767 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;

елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 6 486 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 790 мың теңге.".
келесі мазмұндағы 17-тармақпен толықтырылсын:
"17. 112 001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасы бойынша жұмсалған 704 893 теңге кассалық шығындары 028 "Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламасына ауыстырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

6 486 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
790 тысяч тенге – на текущее содержание организаций культуры.".
дополнить пунктам 17 следующего содержания:
"17. Кассовые расходы произведенные по программе 112 001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" по подпрограмме 015 "За счет средств местного бюджета" в сумме 704 893 тенге перенести на подпрограмму 028 "За счет трансфертов из областного бюджета.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31 004
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
311 094
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
164 821
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 868
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
143 405
02
Қаржылық қызмет
1 099
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 099
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
599
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
09
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
267 713
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
51 978
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 845
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
21 133
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64 870
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 870
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
32 286
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 286
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
82 543
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 290
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
17 253
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
36 036
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 036
2
Қорғаныс
20 529
01
Әскери мұқтаждар
16 082
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16 082
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16 082
02
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4 447
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты

001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
31 004
122
Аппарат акима района (города областного значения)
311 094
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
164 821
003
Капитальные расходы государственного органа
2 868
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
143 405
02
Финансовая деятельность
1 099
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 099
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
599
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
09
Прочие государственные услуги общего характера
267 713
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
51 978
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
30 845
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
21 133
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64 870
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
64 870
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительство района (города областного значения)
32 286
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
32 286
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района района (города областного значения)
82 543
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
65 290
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
17 253
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
36 036
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
36 036
2
Оборона
20 529
01
Военные нужды
16 082
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16 082
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16 082
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
4 447
122
Аппарат акима района (города областного значения)

4 447
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 447
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 963
09
Қоғамдық, тәртіп және қауіпсіздік саласындағы баска да қызметтер
1 963
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 963
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1 963
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
600 111
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
77 451
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
77 451
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
77 451
02
Әлеуметтiк көмек
470 620
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
470 620
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
223 099
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 400
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 268
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
75 194
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
58 129
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
37 442
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсетілетін тіл маманының қызметтерін ұсыну
28 354
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 734
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
52 040
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11 660
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
11 660
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
40 380
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
40 380
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 664 115
01
Тұрғын үй шаруашылығы
1 313 380
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 312 480
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

4 447
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 447
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 963
09
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1 963
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района района (города областного значения)
1 963
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 963
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
600 111
01
Социальное обеспечение
77 451
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
77 451
010
Государственная адресная социальная помощь
77 451
02
Социальная помощь
470 620
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
470 620
004
Программа занятости
223 099
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 400
007
Оказание жилищной помощи
0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 268
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
75 194
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58 129
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
37 442
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28 354
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 734
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
52 040
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
40 380
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
40 380
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района района (города областного значения)
11 660
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
11 660
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 664 115
01
Жилищное хозяйство
1 313 380
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 312 480
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда