Аудан әкімдігінің 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 1 "Қызылқоға ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 53 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 31 наурызда № 4902 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына, Қызылқоға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 1 "Қызылқоға ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4049 болып тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау "Атырау облысы Қызылқоға аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (У. Адилов) жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Қызылқоға ауданының әкімі Н. Бисембиев

О признании утратившим силу постановления акимата района от 4 января 2018 года № 1 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в Кызылкогинском районе"
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 19 марта 2021 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 марта 2021 года № 4902
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Кызылкогинского района от 4 января 2018 года № 1 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в Кызылкогинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4049, опубликованное 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Кызылкогинский районный отдел образования Атырауской области" (Адилов У).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2021 года.
Аким Кызылкогинского района Н. Бисембиев