Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № LХІIІ-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 наурыздағы № 2-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 4912 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VІI шақырылған аудандық мәслихат сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № LХІIІ-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4864 тіркелген, 2021 жылғы 7 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"8 553 779" деген сандар "8 699 563" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 280 377" деген сандар "1 287 285" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 253 888" деген сандар "7 392 764" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"8 553 779" деген сандар "8 954 592" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"- 43 755" деген сандар "- 298 784" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № LХІIІ-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 29 марта 2021 года № 2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 апреля 2021 года № 4912
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2021-2023 годы, районной маслихат VІI созыва на сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2020 года № LХІIІ-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4864, опубликованно 7 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 553 779" заменить цифрами "8 699 563";
цифры "1 280 377" заменить цифрами "1 287 285";
цифры "7 253 888" заменить цифрами "7 392 764".
в подпункте 2):
цифры "8 553 779" заменить цифрами "8 954 592".
в подпункте 5):
цифры "- 43 755" заменить цифрами "- 298 784".
подпункт 6) изложить в новой редакций:

"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 298 784 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 43 755 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 255 029 теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (С. Темірғалиев) жүктелсін.

"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 298 784 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 43 755 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 255 029 тенге."
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (С. Темиргалиев).

791 858
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
217 042
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
22 581
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 581
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
194 461
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
155 797
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 790
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
26 874
2
Қаржылық қызмет
2 288
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 288
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 588
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
700
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
572 528
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
36 700
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
254 848
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 056
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 872
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
215 053
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 867
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
186 652
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 834
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
141 818
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 564
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
6 564
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34 871
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 871
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
52 893
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

791 858
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
217 042
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
22 581
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
22 581
122
Аппарат акима района (города областного значения)
194 461
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
155 797
003
Капитальные расходы государственного органа
11 790
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
26 874
2
Финансовая деятельность
2 288
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 288
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 588
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
700
9
Прочие государственные услуги общего характера
572 528
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
36 700
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
36 700
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
254 848
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
36 056
013
Капитальные расходы государственного органа
1 872
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
215 053
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 867
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
186 652
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
44 834
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
141 818
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 564
040
Развитие объектов государственных органов
6 564
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34 871
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
34 871
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
52 893
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния