Индер аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 447-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 36-VIІ шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 тамызда № 23835 болып тіркелді
Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Индер аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №447-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4850 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиiсiнше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 11 919 969 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 042 653 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 992 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10 847 524 мың теңге;
2) шығындар – 12 555 834 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 22 775 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 74 144 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 51 369 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -710 290 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 710 290 мың теңге:
қарыздар түсімі –574 144 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25 544 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 161 690 теңге.      ".
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Индерского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 447-VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 23 июля 2021 года № 36-VІI. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2021 года № 23835
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 447-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4850) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 919 969 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 042 653 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 992 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 847 524 тысяч тенге;
2) затраты – 12 555 834 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 775 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 74 144 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 51 369 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -710 290 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 710 290 тысяч тенге:
поступление займов – 574 144 тысяч тенге;
погашение займов – 25 544 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 161 690 тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:

"6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 4 128 572 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттері көзделгенi ескерілсін.".
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 2 108 522 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттері көзделгенi ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

"6. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 4 128 572 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 2 108 522 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.