Макат аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 442-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 51-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қазанда № 24759 болып тіркелді
Мақат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Макат аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 442-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4837 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 6 740 158 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 237 680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 323 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 229 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 441 926 мың теңге;
2) шығындар – 7 154 424 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 502 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 17 502 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Макатского районного маслихата от 15 декабря 2020 года № 442-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 30 сентября 2021 года № 51-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2021 года № 24759
Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Макатского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 442-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4837) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 740 158 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 237 680 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 323 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29 229 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 441 926 тысяч тенге;
2) затраты – 7 154 424 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 502 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 502 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 17 502 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 414 266 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат хатшысы К. Исмагулов

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 17 502 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 414 266 тысяч тенге."
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года
Секретарь маслихата К. Исмагулов