Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 588-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 38-VІI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 4925 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 588-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4842 санымен тіркелген, 2021 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"137 687" сандары "212 751" сандарымен ауыстырылсын;
"28 538" сандары "162 601" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"137 687" сандары "216 898" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасында:
"0" саны "-4 147" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 147 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 4 147 мың теңге".
2-тармақтың 1) тармақшасында:
"64 461" сандары "77 991" сандарымен ауыстырылсын;
"57 661" сандары "71 191" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтың 2) тармақшасында:
"64 461" сандары "80 747" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтың 5) тармақшасында:
"0" саны "-2 756" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 756 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2 756 мың теңге".
3-тармақтың 1) тармақшасында:
"78 627" сандары "78 891" сандарымен ауыстырылсын;
"75 227" сандары "75 491" сандарымен ауыстырылсын;
3 - тармақтың 2) тармақшасында:
"78 627" сандары "80 121" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақтың 5) тармақшасында:
"0" саны "-1 230" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 588-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2021-2023 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 2 апреля 2021 года № 38-VІI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 апреля 2021 года № 4925
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 588-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4842, опубликовано 5 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "137 687" заменить цифрами "212 751";
цифры "28 538" заменить цифрами "162 601";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "137 687" заменить цифрами "216 898";
в подпункте 5) пункта 1:
цифру "0" заменить цифрами "-4 147";
подпункт 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 147 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 147 тысяч тенге".
в подпункте 1) пункта 2:
цифры "64 461" заменить цифрами "77 991";
цифры "57 661" заменить цифрами "71 191";
в подпункте 2) пункта 2:
цифры "64 461" заменить цифрами "80 747";
в подпункте 5) пункта 2:
цифру "0" заменить цифрами "-2 756";
подпункт 6) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 756 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 756 тысяч тенге".
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "78 627" заменить цифрами "78 891";
цифры "75 227" заменить цифрами "75 491";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "78 627" заменить цифрами "80 121";
в подпункте 5) пункта 3:
цифру "0" заменить цифрами "-1 230";
подпункт 6) пункта 3 изложить в следующей редакции:

"22. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Кенжебаев) жүктелсін."
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

"22. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Кенжебаев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики."
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Кенжебаев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс V сессиясының төрағасы
Г. Калиева
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жугинисов
Аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 38-VII шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 588-VІ шешіміне 1 қосымша
Құрманғазы ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Кенжебаев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель внеочередной
V сессия районного маслихата
Г. Калиева
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов
Приложение 1 к решению районного маслихата № 38-VІІ от 2 апреля 2021 года
Приложение 1 к решению районного маслихата № 588-VІ от 21 декабря 2020 года
Бюджет сельского округа Құрманғазы на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы