Құрманғазы ауданының кейбір елді мекендерінің шекараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 127-VII шешімі және Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 360 бірлескен қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 қаңтарда № 26651 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6, 31 баптарына сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жалпы аумағы 245,97 гектар және ұзындығы 7581,49 метр болатын Кудряшов ауылдық округі, Кудряшов ауылының шекарасы белгіленсін.
2. Жалпы аумағы 293,54 гектар және ұзындығы 10321,80 метр болатын Орлы ауылдық округі, Орлы ауылының шекарасы белгіленсін.
3. Жалпы аумағы 307,58 гектар және ұзындығы 8630,66 метр болатын Мақаш ауылдық округі, Алға ауылының шекарасы белгіленсін.
4. Жалпы аумағы 39,72 гектар және ұзындығы 3271,93 метр болатын Жаңаталап ауылдық округі, Үлкен Күйген ауылының шекарасы белгіленсін.
5. Жалпы аумағы 375,22 гектар және ұзындығы 9443,66 метр болатын Жаңаталап ауылдық округі, Хиуаз ауылының шекарасы белгіленсін.
6. Жалпы аумағы 395,54 гектар және ұзындығы 12011,09 метр болатын Еңбекші ауылдық округі, Жұмекен ауылының шекарасы белгіленсін.
7. Жалпы аумағы 393,89 гектар және ұзындығы 14373,50 метр болатын Еңбекші ауылдық округі, Даулеткерей ауылының шекарасы белгіленсін.
8. Жалпы аумағы 83,22 гектар және ұзындығы 10366,43 метр болатын Дыңғызыл ауылдық округі, Ғизат Әліпов ауылының шекарасы белгіленсін.
9. Жалпы аумағы 168,91 гектар және ұзындығы 5594,29 метр болатын Шортанбай ауылдық округі, Жасталап ауылының шекарасы белгіленсін.
10. Жалпы аумағы 92,58 гектар және ұзындығы 6552,31 метр болатын Сүйіндік ауылдық округі, Егінқұдық ауылының шекарасы белгіленсін.
11. Жалпы аумағы 120,00 гектар және ұзындығы 4598,33 метр болатын Азғыр ауылдық округі, Азғыр ауылының шекарасы белгіленсін.
12. Жалпы аумағы 141,65 гектар және ұзындығы 7281,80 метр болатын Жаңаталап ауылдық округі, Шағырлы ауылының шекарасы белгіленсін.
13. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау Құрманғазы ауданы әкімінің орынбасарына (Н. Калиев) жүктелсін.
14. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысы Құрманғазы
ауданның әкімі
М. Мурзиев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жугинисов

Об установлении границ некоторых населенных пунктов Курмангазинского района
Cовместное решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 27 декабря 2021 года № 127-VII и постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 31 декабря 2021 года № 360. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2022 года № 26651
В соответствии с подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы села Кудряшево, Кудряшевского сельского округа общей площадью 245,97 гектар и протяженностью 7581,49 метра.
2. Установить границы села Орлы, Орлинского сельского округа, общей площадью 293,54 гектар и протяженностью 10321,80 метра.
3. Установить границы села Алга, Макашского сельского округа, общей площадью 307,58 гектар и протяженностью 8630,66 метра.
4. Установить границы села Улкен Куйген, сельского округа Жанаталап, общей площадью 39,72 гектар и протяженностью 3271,93 метра.
5. Установить границы села Хиуаз, сельского округа Жанаталап, общей площадью 375,22 гектар и протяженностью 9443,66 метра.
6. Установить границы села Жумекен, Енбекшинского сельского округа, общей площадью 395,54 гектар и протяженностью 12011,09 метра.
7. Установить границы села Даулеткерей, Енбекшинского сельского округа, общей площадью 393,89 гектар и протяженностью 14373,50 метра.
8. Установить границы села Гизат Алипов, сельского округа Дынгызыл, общей площадью 83,22 гектар и протяженностью 10366,43 метра.
9. Установить границы села Жасталап, Шортанбайского сельского округа, общей площадью 168,91 гектар и протяженностью 5594,29 метра.
10. Установить границы села Егинкудык, Суюндукского сельского округа, общей площадью 92,58 гектар и протяженностью 6552,31 метра.
11. Установить границы села Азгир, Азгирского сельского округа, общей площадью 120,00 гектар и протяженностью 4598,33 метра.
12. Установить границы села Шагырлы, сельского округа Жанаталап общей площадью 141,65 гектар и протяженностью 7281,80 метра.
13. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Курмангазинского района (Н. Калиев).
14. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Курмангазинского района
Атырауской области
М. Мурзиев
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов